Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

… SPOTKAJMY SIĘ PO LATACH …

Dodano: 30.11.18 18:31


akt11275051

KRAJOWA KAMPANIA MEDIACYJNA


„POGÓDŹMY SIĘ NA ŚWIĘTA” to nasza idea i życzenia świąteczne dla Państwa.


W tym roku pod hasłem: … SPOTKAJMY SIĘ PO LATACH …akt_akt112750512

Miesiąc grudzień to czas kojarzony z rodzinnym świętowaniem w gronie osób najbliższych, w atmosferze pełnej ciepła, życzliwości i skupienia. To czas odpoczynku po całym mijającym roku, ale również czas podsumowań, refleksji, zadumy, a niekiedy i rozmyślań nad własnymi nierozwiązanymi sprawami, konfliktami z najbliższymi osobami. Uwypukla się wówczas wrogość byłych współmałżonków rywalizujących o dziecko i szereg innych bolesnych spraw, jak choćby nieporozumień z rodzicami, z rodzeństwem, z rodziną współmałżonka/partnera, niezgoda wśród dalszych członków rodziny, co w efekcie uniemożliwia czerpanie radości ze świątecznego czasu, z jego wyjątkowej aury.


Profesjonalni mediatorzy wychodząc z Kampanią "Pogódźmy się na Święta" zapraszają na nieodpłatne mediacje w sprawach rodzinnych przez cały miesiąc grudzień, chcą służyć - społecznie osobom uwikłanym w konflikty i potrzebującym pomocy do ich rozwiązania.


Jedyne co jest potrzebne do skorzystania z ich nieodpłatnego wsparcia, to...

Twoja wola porozumienia ...


Mediacja jako dobrowolna, poufna i nieformalna metoda rozwiązywania sporów z udziałem bezstronnego mediatora to okazja do zakończenia konfliktu i spędzenia świąt w radosnej atmosferze oraz pełnym, rodzinnym gronie.


Nasi koordynatorzy, korzystając ze struktury sieci zespołów, znajdą dla Ciebie mediatora, który dzięki swoim najwyższym kompetencjom pomoże w Twojej sprawie, wesprze w nawiązaniu kontaktu z bliskimi, ważnymi dla Ciebie osobami - dla odbudowania relacji, dla osiągnięcia porozumienia.


Wystarczy napisać lub zadzwonić. Zgłoszenia spraw do mediacji w Krajowej Kampanii Mediacyjnej „Pogódźmy się na Święta”:


e-mail: cam@cam.rzeszow.pl, tel. 723 111 638


Jesteśmy do Państwa dyspozycji!


Zobacz również: