Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Konkurs pochwal się swoją firmą!

Dodano: 17.04.20 13:46


akt17062214

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji o prowadzonej przez uczestnika działalności gospodarczej lub projektu na rozpoczęcie nowego biznesu. Zwycięzca konkursu otrzyma główną nagrodę w kwocie 10 000 zł na rozwój własnej działalności.

Do konkursu pod nazwą „Wystartupuj z Protolab wprost na Electronics Show!” zaprasza Neweconomy we współpracy z PCI ProtoLab, jako partnerem strategicznym. – Adresatem konkursu jest szeroka grupa przedsiębiorców, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, jak również dla tych, którzy w niedalekiej przyszłości przymierzają się do rozpoczęcia własnego biznesu. Wszystkich zachęcamy, by w oryginalny sposób pochwalili się swoją firmą. Zarówno tą istniejącą, jak i powstającą już za niedługo – mówi Agata Wojciechowska, animator w PCI Protolab.


W formie pracy konkursowej nie ma ograniczeń. Projektem może być każdy przejaw działalności twórczej. Liczy się kreatywność, nieszablonowe ujęcie tematu, pomysłowość, jakość prezentacji oraz funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań. Termin zgłaszania projektów upływa w czwartek, 30 kwietnia 2020 r. Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto na portalu www.neweconomy.pl i uzupełnić wymagane dane osobowe oraz wysłać zgłoszenie na maila kontakt@neweconomy.pl z tytułem wiadomości „Wystartupuj wraz z Protolab wprost na Electronics Show”.


– Spośród nadesłanych prac, wyłonionych zostanie sześciu finalistów, którzy zdaniem organizatora swoją tematyką najpełniej realizują cele konkursu. Twórcy sześciu najlepszych projektów wezmą udział w kolejnym etapie. Tutaj otrzymają możliwość osobistej prezentacji swojej idei w środowisku symulującym rozmowę z potencjalnym inwestorem. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Kapitułę Konkursową w wyniku głosowania – mówi Karol Makarewicz z Neweconomy.


Zwycięzca konkursu otrzyma: 10 000 zł na rozwój działalności, 25 000 dolarów do wykorzystania na usługi serwerowe AWS, 5 godzin konsultacji ze specjalistami od marketingu, 3 godziny konsultacji prawnych, 3 godziny konsultacji podatkowych. Wszyscy finaliści otrzymają możliwość udostępnienia na stronie www.neweconomy.pl własnej oferty pozwalającej na zakup udziałów w kapitale zakładowym Spółki, przekazanie im dotacji lub zakupu ich produktów w przedsprzedaży.


Więcej informacji na:


https://neweconomy.pl/news/wystartupuj-z-protolab-wprost-na-electronics-show


Rafał Białorucki


Zobacz również: