Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Poranek z policjantami w kinie Helios

Dodano: 29.08.16 14:22


akt17503476

W niedzielę przed południem funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uczestniczyli w cyklu spotkań Wakacje z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios. Policjanci dla dzieci przygotowali rowerowy tor przeszkód, a dorośli mogli przejść slalomem pomiędzy pachołkami w alkogoglach.

Główną atrakcją Filmowego Poranka było spotkanie dzieci z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Przed kinem dzieci mogły przejechać przez rowerowy tor przeszkód przygotowany przez policjantów oraz obejrzeć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w radiowozie policyjnym. Aby poczuć się w pełni policjantami, ubierały policyjną czapkę i włączały sygnały błyskowe i dźwiękowe w radiowozie.


Dorośli mogli przejść tor przeszkód w alkogoglach udostępnionych przez funkcjonariuszy. Każde dziecko otrzymało odblask od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.


pzpw2Dodatkowo przed kinem można było wsiąść do symulatora dachowania, zderzeń oraz do karetki udostępnionych przez firmę zajmującą się pierwszą pomocą i propagowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Źródło:KWP

Zobacz również: