Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Długo wyczekiwany Burger Drwala powraca do McDonald’s!

Dodano: 23.11.17 13:30


akt17649288

Już 22 listopada do McDonald’s zawita Promocja Zimowa, a w niej zimowy hit sieci - Burger Drwala. Jego fani będą mogli ponownie się nim cieszyć, tym bardziej, że teraz podawany jest w aż trzech wariantach: klasycznym, pikantnym oraz z kurczakiem. Na gości czekają również przepyszne Frytki z Dodatkami i Chrupserki. To idealne propozycje na nadciagającą zimę!

Burgera Drwala nie trzeba nikomu przedstawiać, ale przypomnijmy - to pyszny placek serowy otoczony złocistą panierką, soczysta wołowina, dwa plastry bekonu, krucha sałata i prażona cebulka w bułce serowo-bekonowej. Smaku dopełnia wyjątkowy sos z przyprawami.


Skład Burgera Drwala na Ostro uzupełniają papryczki jalapeno i sos pikantny. To doskonały wybór dla wszystkich lubiących nieco ostrzejsze doświadczenia kulinarne!


McDonald’s oferuje także

Burgera Drwala z Kurczakiem – to wyjątkowe połączenie smaków znanych z wersji z wołowiną, tylko w towarzystwie chrupiącego kurczaka. Goście znajdą w nim placek serowy otoczony złocistą panierką, kurczaka, dwa plastry bekonu, kruchą sałatę i prażoną cebulkę. Wszystko w bułce serowo-bekonowej z dodatkiem przepysznego sosu z przyprawami.


Zupełną nowością są

Frytki z Dodatkami - duża porcja chrupiących frytek, sos serowy, sos pikantny i prażona cebulka. Stworzone do dzielenia się z bliskimi!


W nowej ofercie na gości czekają również

Chrupserki, czyli aksamitny, delikatny ser camembert w chrupiącej panierce. Podpowiadamy: jego smak świetnie podkreśli sos żurawinowy.


Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska


i www.mcdonalds.pl.


Mamy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia z nowej oferty McDonald’s


Fundacja Ronalda McDonalda wspiera w Polsce rodziny w najtrudniejszych chwilach – w czasie choroby dziecka.


Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:


Ile lat działa w Polsce Fundacja Ronalda McDonalda ? Odp. A- 10; B- 5; C– 15


Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wysyłasz sms-em pod nr tel.603790207 do poniedziałku 27 listopada. Wśród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy zaproszenia do McDonald’s ważne w całej Polsceakt_akt176492882

Zobacz również: