Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Pierwsze podsumowania działalności CWK

Dodano: 09.12.16 14:23


akt18419830

G2A Arena – taki człon dołączył do nazwy Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wczoraj w CWK odbył się Kongres Business Without Limits, podczas którego podsumowano pół roku działalności centrum i przedstawiono plany na przyszłość.

Kongres był także miejscem dyskusji na tematy gospodarcze. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel dotyczący Inteligentnych Specjalizacji, ale również innowacji w medycynie czy partnerstwa tytularnego.


Od otwarcia pod koniec czerwca do grudnia w CWK odbyło się blisko 40 imprez. Najważniejsze to Kongres 590 z udziałem prezydenta RP czy Światowy Kongres Robotyczny połączony z zawodami łazików marsjańskich oraz Forum Polonii Amerykańskiej.


- To krótki okres, ale udało nam się w tym czasie wiele zrobić. Ponad 40 wydarzeń to dobra liczba, a jeszcze przed nami kilka imprez w tym roku. Zgromadziliśmy wokół centrum radę ambasadorów centrum w skłąd której wchodzą m.in. Robert Korzeniowski, Roman Paszke czy Grażyna Oliwa-Piotrowska prezes Virgin Mobile.


Najważniejsze wydarzenia zakontraktowane na przyszły rok to Forum Europa Ukraina oraz lotnicza impreza AEROSPACE & DEFENSE MEETINGS.


Podczas kongresu marszałek Władysław Ortyl zapowiedział, że firma G2A.COM będzie partnerem tytularnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego.


Sprzedaje produkty branży gamingowej. Ma przedstawicielstwa na całym świecie. Zatrudnia blisko 700 osób i planuje przyjęcie kolejnych kilkuset osób. Przede wszystkim jest to firma, która wprowadza innowacyjna rozwiązania – tłumaczył marszałek Władysław Ortyl.


Dokładnie o profilu firmy mówił w ciekawej prezentacji Bartosz Skwarczek, prezes i założyciel G2A.COM.


Część merytoryczna kongresu zakończyła się ok. 20.30, a potem rozpoczęła się część kulturalno-koncertowa, wernisaż wystawy Marii Wolenberg-Kluzy i koncert skrzypcowy Tomasza Dolskiego.


Tomasz Leyko


Rzecznik prasowy UMWP


akt_akt184198302

Zobacz również: