Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

„G2A Arena wspiera organizacje pozarządowe”.akt_akt189461982

Dodano: 15.02.17 14:28


akt18946198

ARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH:


to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie wydarzenie związane ze społecznymi instytucjami, także z otoczenia biznesu - organizowane przez G2A ARENA.


Celem projektu jest prezentacja działań i praktyk instytucji pożytku publicznego i pomocy przez nie świadczonej.


Targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych instytucji, realizujących założenia odpowiedzialności społecznej z różnych dziedzin życia oraz szansę na nawiązanie relacji z przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządów, którzy w odpowiedzialny sposób realizują misję niesienia pomocy.
Hasłem przewodnim targów oraz konferencji jest: DAJ Z SIEBIE 100%, PRZEKAŻ 1 %.


- Chcemy zgromadzić fundacje, organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego – tak, aby mogły w jednym miejscu zaprezentować swoją działalność, zachęcić odwiedzających do przekazywania 1 % oraz promować prospołeczne inicjatywy – mówi Ewa Mackiewicz, organizator projektu.


Targom towarzyszy konferencja, na której chcemy poruszyć tematy związane z rozwojem organizacji pożytku publicznego, z pozyskiwaniem środków/ funduszy unijnych na organizacje pozarządowe a także chcemy zachęcić przedsiębiorców do spotkania i dyskusji na temat społecznej odpowiedzialności biznesu oraz porozmawiać o samej idei wolontariatu, sensie bezinteresownej pomocy ( jak zostać wolontariuszem, gdzie się zgłosić, jak to działa w praktyce etc.).


Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do organizacji stoisk (bezpłatnie udostępniamy powierzchnie wystawienniczą), a także do uczestnictwa w konferencji i dyskusji na powyższe tematy.


Oczywiście wstęp na targi i na konferencję jest bezpłatny.


Przez organizację tego wydarzenia, chcemy pokazać ludzi dobrej woli i takież organizacje - umożliwiamy im spotkanie, wymianę doświadczeń a przede wszystkim chcemy pokazać, że jest ich bardzo wielu i promować ich szczytną działalność.


Zapisy na wydarzenie:


G2aarena.pl/rejestracja.

Zobacz również: