Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Kolbuszowa 2.0 - już 28 luty 2019!

Dodano: 22.01.19 12:26


akt19126232

Solidna dawka wiedzy z 3 edycji konferencji o marketingu internetowym Kolbuszowa 2.0 wciąż popycha do działania, tymczasem szykuje już się odsłona czwarta! Tym razem, organizator wydarzenia, Paweł Kosmala zapowiedział powrót do korzeni, jeżeli chodzi o formułę spotkania. W swoich początkach Kolbuszowa 2.0 miała być spotkaniem wypełnionym wiedzą, ale i luźną atmosferą - przy piwie. Taka też będzie kolejna edycja.
Kolbuszowa 2.0 #4 - już 28 luty 2019!


Kolbuszowa 2.0 vol 4, odbędzie się 28 lutego w Kolbuszowej, w klimatycznym pubie La Zizanie w Galerii Nil. Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wystąpień prelegentów, związanych ze światem biznesu i marketingu internetowego.


Konferencja o marketingu internetowym - prelegenci


Na konferencji wystąpi 4 prelegentów. Będą to przedstawiciele takich firm jak Devagroup, Onet.pl, Surfer SEO czy PowerLAB. Kto to dokładnie będzie? Lecimy z prezentacją!


Łukasz Kołodziejczyk - Onet.pl


Swoje doświadczenie związane z Traffic Analytics, czyli analizą ruchu przedstawi Łukasz Kołodziejczyk, analityk i specjalista SEO na co dzień pracujący w Onet.pl.


Łukasz Suchy- Devagroup


Łukasz Suchy to specjalista SEO z Devagroup i autor poczytnego, branżowego bloga seostation.pl. Bazując na swoim doświadczeniu opowie jak robić SEO aby było naprawdę skuteczne.


Maciej Chrzanowski - trener PowerLAB, właściciel start-upu TAMT


Jakie są trendy w rozwoju biznesu na lata 2019 -2020? O tym opowie Maciej Chrzanowski, przedsiębiorca i naukowiec Politechniki Rzeszowskiej, a także konsultant biznesowy.


Michał Suski - Surfer SEO


Michał Suski, współtwórca innowacyjnego narzędzia Surfer opowie o linkach, czyli niby prostej rzeczy która ma tak potężne znaczenie w skutecznym pozycjonowaniu.


Kolbuszowa 2.0 - co to jest?


Kolbuszowa 2.0 to konferencja która powstała jako wyraz zamiłowania do marketingu internetowego. Ideą jest szerzenie wiedzy na temat wszelkich zagadnień związanych z e-commerce. Kolbuszowa 2.0 to wielkie wydarzenie, w niewielkim mieście. Smakowita porcja świeżej, wartościowej wiedzy serwowanej przez specjalistów, podana w akompaniamencie wspaniałej atmosfery to powód, dla którego udział w niej biorą osoby z rozmaitych zakątków Polski!


Kolbuszowa 2.0 - dla kogo to wydarzenie?


Z prelekcji poruszanych na konferencji czerpać mogą nie tylko osoby osoby związane z branżą e-commerce! Skorzystają wszyscy zainteresowani tym, jak zwiększyć widoczność swojej firmy w internecie, jak okiełznać SEO lub po prostu ciekawi tego co nowego w świecie marketingu. Ta konferencja to nie tylko możliwość chłonięcia wiedzy od specjalistów, ale i okazja do spotkania ciekawych ludzi.


My będziemy, a Ty?


Link do profilu Kolbuszowa 2.0 na FB https://www.facebook.com/kolbuszowa20/


Link do wydarzenia na FB https://bit.ly/2HxebvI


Bilety do kupienia na : https://bit.ly/2HpnayS


Zobacz również: