Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenie z bezpieczeństwa i zarządzania sieciami komputerowymi w Rzeszowie

Dodano: 11.10.16 11:00


akt21059614

Przedstawiciele firm i instytucji z województwa podkarpackiego będą mogli za darmo zdobyć wiedzę jak lepiej chronić swoją infrastrukturę IT.

Firma Axence zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Uczestnicy poznają m.in. najciekawsze techniki działania cyberprzestępców, dowiedzą się jak kontrolować konta uprzywilejowane oraz jak oszczędzić czas i pieniądze dzięki sprawnemu zarządzaniu IT. Oprócz wiedzy, organizator i partner wydarzenia przygotowali dla gości upominki. Będzie można także zdobyć dodatkowe nagrody.


Miejsce Szkolenie odbędzie się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, agendę oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie http://axence.net/szkolenia-jesien-2016/.


Tematyka szkolenia


• Najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT.


• Dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP.


• Wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora.


• Zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem.


• Ile można zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?


• Optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?


• Kontrola kont uprzywilejowanych – zagrożenia i sposoby zapobiegania.


Dla kogo?


Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.


Zobacz również: