Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Zima pełna smaku w McDonald’s®!

Dodano: 19.12.16 11:50


akt21105513

Już 30 listopada do menu McDonald’s wrócił niezwykle popularny burger Drwala. Oprócz tradycyjnej, znanej i lubianej wersji, jest on dostępny także w wersji pikantnej. Miłośnicy zimowej oferty będą mogli skosztować również Zbójnicką. To nie koniec wielkich powrotów, ponieważ w restauracjach znów pojawiły się zakręcone frytki oraz pyszne chrupserki.

Zimowa oferta McDonald’s to powrót znanych i lubianych smaków. W menu promocyjnym znalazł się, jak co roku, wyczekiwany Drwal w wersji ostrej i tradycyjnej, Zbójnicka oraz smakowite przekąski . Wszystkie nowości zostały skomponowane tak, by dostarczyć mnóstwo energii w zimowe dni i sprostać smakom najbardziej wymagających gości.


Niemal kultowy już burger Drwala to połączenie placka serowego, porcji soczystej wołowiny, dwóch plastrów bekonu oraz kruchej sałaty i prażonej cebulki. To wszystko zamknięte w bułce serowo-bekonowej. Smaku dopełnia aromatyczny sos z przyprawami. Amatorom ostrzejszych smaków, McDonald’s proponuje Drwala na ostro, wzbogaconego o papryczki jalapeńo oraz pikantny sos.


Wraz z ofertą „Zima pełna smaku” wraca także Zbójnicka. Jej sekret tkwi w złocistym placku ziemniaczanym, soczystej wołowinie oraz plastrze topionego sera ementaler. Całość zamknięta jest w serowo-bekonowej bułce. Kompozycję wspaniale uzupełniają dwa plastry bekonu i wyśmienity sos serowy.


W menu dodatków ponownie zawitały aromatyczne chrupserki. Aksamitny smak sera camembert doskonale komponuje się z sosem żurawinowym. Sałatkę lub duże frytki będzie można natomiast zamienić na zakręcone frytki, które w połączeniu z sosem śmietanowym stanowią idealny dodatek dla zimowych nowości!


W menu deserowym również nowości! Wielbiciele słodkości mogą teraz spróbować McFlurry® Peanut Butter, czyli połączenia delikatnych kremowych lodów z polewą Peanut Butter oraz posypką do wyboru Lion® albo KitKat®. Drugą nowością jest Lodowe Marzenie Peanut Butter - unikalne połączenie lodów z polewą Peanut Butter, delikatną bitą śmietaną oraz posypką do wyboru Lion albo KitKat.


Po więcej informacji zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl


Mamy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia z nowej oferty McDonald’s


Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:


Ile lat pomaga dzieciom Fundacja Ronalda McDonalda ? Odp. A- 8; B- 14; C– 22


Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wysyłasz sms-em na nr tel.603790207 do czwartku 22.12.2016 r. Wśród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy zaproszenia do McDonald’s ważne w całej Polsce


Zobacz również: