Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Biuro poselsko-senatorskie w Boguchwale

Dodano: 28.01.20 19:33


akt29108035

Poseł Sobolewski i senator Ożóg otworzyli wspólne biuro w Boguchwale.

Od poniedziałku tj. 27 stycznia br. w Boguchwale oficjalnie zostało otwarte biuro poselsko-senatorskie parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości posła Krzysztofa Sobolewskiego oraz senatora Stanisława Ożoga. Biuro mieści się pod adresem Plac Rynek 2 i będzie czynne dla mieszkańców w każdy czwartek.


- Do tej pory w Boguchwale nigdy nie było biura poselskiego, dlatego cieszę, się, że teraz takie zacznie działać. Chcemy pomagać tutejszym mieszkańców w rozwiazywaniu problemów z którymi się stykają. Biuro będzie prowadził mój asystent Krzysztof Jarosz ale i ja minimum raz w miesiącu postaram się tutaj osobiście spotykać z mieszkańcami- mówi poseł Krzysztof Sobolewski


Biuro w Boguchwale będzie pierwszą na terenie Powiatu Rzeszowskiego tego typu wspólną placówką Obaj parlamentarzyści wzięli udział w oficjalnym otwarciu. Oprócz nich obecni na uroczystości otwarcia byli między innymi Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, Burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol oraz samorządowcy z regionu i mieszkańcy Boguchwały. Biuro poświecił ks. Mariusz Mik proboszcz parafii Św. Stanisława w Boguchwale.


- Chcę żeby to biuro tętniło życie, tak aby z niego korzystali mieszkańcy Boguchwały jak również okolicznych gmin. Niech w nim odbywają się porady ekspertów np. z tematyki podatkowej, ZUS-u czy KRUS-u aby każdy potrzebujący mógł uzyskać potrzebne mu informacje – mówi senator Stanisław Ożógakt_akt291080352Nowe biuro pozwoli prowadzić zorganizowany dyżur dla mieszkańców z terenu Gminy Boguchwała i okolic, którzy będą mieli możliwość zwrócić się o pomoc ze swoimi problemami do parlamentarzystów. To kolejny punkt, który ma być wsparciem dla funkcjonującego od pon-pt biura parlamentarzystów w Rzeszowie. Dyżury w biurze będzie pełnił asystent posła oraz senatora Krzysztof Jarosz.


Woj.


Zobacz również: