Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

„Podkarpackie Smaki” w sieci

Dodano: 25.05.18 21:00


akt39003856

Podkarpackie Smaki w sieci, i już nie tylko

Internetowe zakupy to „sport”, który coraz chętniej uprawiają Polacy. Co więcej, handel przez internet stał się ulubionym pomysłem na biznes. E-commerce jest najbardziej dynamiczną gałęzią polskiego handlu, a na terenie Polski działają… 23 tysiące sklepów online.


Sklep „Podkarpackie Smaki” ma już za sobą blisko półtora roku istnienia. Jego klienci cenią komfort i wygodę, pod ręką mają kilkaset produktów spożywczych tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych wytworzonych w Podkarpackiem, które w większości powstają w rodzinnych firmach.


Na stronie www.sklep.podkarpackiesmaki.pl


znajdziemy m.in. przetwory, susz z warzyw i owoców, czekolady ręcznie robione, tradycyjne pieczywo, zakwas żytni na żurek, wyroby mięsne w słoikach m.in. słynną kiełbasiankę, konfiturę z płatków róży w cukrze, wysokiej jakości miody, oleje z pierwszego tłoczenia, soki i napoje owocowe, słodycze, przegryzki i herbatki owocowo-ziołowe. I coraz więcej wyrobów sygnowanych jest jako ekologiczne.akt_akt390038562- Większość firm posiadających sklepy stacjonarne ma lub uruchamia również ich internetową wersję. My zrobiliśmy odwrotnie, zaczęliśmy od e-commerce, aby dołożyć do niego sklep stacjonarny – wyjaśnia Ewelina Nycz, dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu ze Stowarzyszenia „Pro Carpathia”. - Coraz częściej osoby zamawiające w sieci informowały, że odbiorą produkty na miejscu, a jeszcze zerkały na półki w magazynie, aby coś dodatkowo zakupić. Podjęliśmy więc w maju dwie zasadnicze decyzje. Po pierwsze uruchamiamy klasyczny sklep z półkami, lodówką i kasą fiskalną, a po drugie dokładamy do niego kosmetyki „Made in Podkarpackie”.


Stowarzyszenie nawiązało współpracę z lokalnymi producentami: „Uzdrowiskiem Iwonicz” z Iwonicza-Zdroju, „Uzdrowiskiem Rymanów” z Rymanowa Zdroju oraz marką Enklare Natural Cosmetics z Łańcuta. Dzięki temu ma w swoje ofercie aż 109 naturalnych kosmetyków z odpowiednią gwarancją jakości, dostępnych – jak na razie – wyłącznie w e-sklepie.


Sklep „Podkarpackie Smaki” mieści się w centrum Rzeszowa, w kamienicy Rynek 16, na drugim piętrze.


Zobacz również: