Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Mila Future zainspiruje fryzjerów w ośmiu polskich miastach

Dodano: 31.01.19 09:52


akt44542888

Wyjątkowe spotkania w ramach MILA Future dedykowane są fryzjerom

Inspirujące szkolenia prowadzone przez najlepszych fryzjerów, prezentacje fryzur, teoria i praktyka pod czujnym okiem specjalistów Mila Professional – Bartosza Bronowickiego i Giovanniego Pepe. Dodatkowo pokaz mody Haliny Mrożek oraz wystawa fotografii autorstwa Marcina Szpaka – to tylko część bogatego programu spotkań w ramach tournée MILA Future, które w styczniu i lutym zawita do ośmiu miast w całej Polsce.


Wyjątkowe spotkania w ramach MILA Future dedykowane są fryzjerom, którzy chcą odkryć tajniki produktów MILA, stać się mistrzami koloryzacji i poznać najnowsze trendy stylizacyjne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu osobowości MILA – dyrektora kreatywnego Bartosza Bronowickiego i londyńskiego ambasadora marki – Giovanniego Pepe, fryzjerzy z całej Polski będą mieli szansę zainspirowania się, uzyskania cennych umiejętności i wykreowania najbliższej przyszłości rodzimej branży fryzjerskiej.


Od Warszawy po Bydgoszcz


Niecodzienne tournée MILA Future rozpocznie się w Warszawie 20 stycznia 2019. Następnie MILA Crew odwiedzi Wrocław (21.01), Zieloną Górę (23.01), Szczecin (24.01), Rzeszów (3.02), Katowice (4.02) i Poznań (6.02), a cała trasa zakończy się 7 lutego w Bydgoszczy. W programie intrygujących spotkań znajdzie się premiera nowej palety farb Milaton, a także pokaz fryzur Look&Learn. Tournée odbędzie się pod hasłem Future i będzie obrazowało nowe przesłanie marki MILA – „Aby być kimś, musisz być sobą”. Nowa MILA Professional to kreatywność, uciekanie od schematów i wolność w wyrażaniu siebie. Wszystko to powinno być charakterystyką zawodu fryzjera, dlatego MILA proponuje swoim adeptom niestandardowe i inspirujące rozwiązania, które są wizją fryzjerstwa użytkowego, a jednocześnie nowoczesnego i niebanalnego.


Artystyczne spojrzenie na MILA Professionalakt_akt445428884Niezwykłe wydarzenie będzie nie tylko okazją do zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, ale też niepowtarzalnych doznań artystycznych. W prezentację nowej odsłony marki MILA Professional zaangażowali się uznani polscy artyści: Halina Mrożek i Marcin Szpak. Halina Mrożek to innowacyjna rzeźbiarka, projektantka, kostiumograf i malarka, która specjalizuje się w niekonwencjonalnej modzie o rzeźbiarskim charakterze. Jest laureatką prestiżowych nagród, a jej kreacje publikowane są na łamach znaczących magazynów modowych i lifestyle’owych na całym świecie, jak m.in. Fashion Magazine, Art&Business czy Playboy. Dzięki kreacjom Haliny Mrożek, fryzury MILA zyskują głębszy wymiar i stają się prawdziwymi dziełami sztuki nowoczesnej.


Wszystko to w doskonały sposób uchwyca drugi z artystów współpracujący z MILA Professional – Marcin Szpak. To wszechstronny fotograf, którego artystyczne wizje balansują na granicy rzeczywistości i fantazji. Marcin Szpak jest też zdobywcą wielu wyróżnień i laureatem Sony World Photography Awards. Jego unikalne spojrzenie na MILA Professional będzie można zaobserwować podczas wystawy, która będzie towarzyszyć trasie. Ta atrakcja, jak i pokaz mody Haliny Mrożek to tylko część inspirujących wrażeń, jakie czekają na uczestników tournée.


Szczegółowe informacje dotyczące tournée znajdują się na fanpage MILA Professional https://www.facebook.com/milaprofessional/akt_akt445428885

Zobacz również: