Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Bal charytatywny dla hospicjum

Dodano: 06.02.17 09:24


akt58876885

W sobotni wieczór 4 lutego w G2A Arena w Jasionce odbył się I Samorządowy Bal Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Wśród licytowanych podczas balu przedmiotów było m.in. pióro z dedykacją od Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego.

Występ zespołu T8 z Miejskiego Domu Kultury w Rzeszowie był jedną z pierwszych atrakcji balu w G2A Arena. Układy choreograficzne w wykonaniu dzieci i młodzieży zachwyciły wszystkich uczestników. Goście charytatywnej imprezy mogli też sami wykazać się tanecznymi talentami, gdyż bal zainicjowano uroczystym polonezem. Prowadzący Beata Wolańska i Adam Bienias z TVP Rzeszów gładko wprowadzili tańczące pary w kolejne, skomplikowane figury.


Podczas balu odbyła się też licytacja przekazanych na ten cel przedmiotów. Oprócz pióra prezydenta RP i koszulki z autografem R. Lewandowskiego piśmienniczy upominek przekazała też premier Beata Szydło. Fani sportu mogli licytować piłkę od Vive Tauron Kielce z finału Ligi Mistrzów w sezonie 2015/206 oraz koszulkę Asseco Resovii. Uzdrowisko Rymanów podarowało kosz kosmetyków naturalnych i obraz. Było też kilka innych obrazów, które można było zakupić podczas balu.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.


akt_akt588768852

Zobacz również: