Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Dodano: 26.09.16 12:07


akt61024252

Informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego uruchomił program stypendialny pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego. Program ma na celu podnoszenie poziomu wykształcenia mieszkańców województwa podkarpackiego oraz rozwój szkolnictwa wyższego w regionie.

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego przysługują studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych podejmującym po raz pierwszy naukę na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich. Stypendium zostanie wypłacone studentowi jednorazowo w kwocie 2000 zł po wcześniejszym podpisaniu umowy. Maksymalna liczba przyznanych stypendiów to 100. Stypendium może otrzymać student, który złoży do Marszałka Województwa Podkarpackiego wniosek o przyznanie stypendium. Wnioski będzie rozpatrywać Komisja powołana przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.


Termin naboru wniosków: 17 - 28 pażdziernika 2016 r.


Więcej informacji na stronie: http://www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl/index.php/stypendia-dla-studentow/aktualnosci/236-od-17-do-28-pazdziernika-2016-r-nabor-wnioskow-o-stypendium-marszalka-wojewodztwa-podkarpackiego


KH


fot. arch. PRz


Zobacz również: