Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

„Chodźmy do Restauracji!”

Dodano: 20.04.18 20:10


akt62418002

Restaurant Week mówi „Chodźmy do Restauracji!”. Wystartowało wiosenne przebudzenie w Najlepszych Restauracjach w całej Polsce!

Polacy coraz chętniej wychodzą z domów – coraz częściej także do Restauracji. Rewolucja restauracyjna dotarła już do najdalszych zakątków Polski – prawie wszędzie tam, dociera także Restaurant Week. Wiosenna edycja Festiwalu pod hasłem “Chodźmy do Restauracji!” wystartowała i potrwa do końca kwietnia!


W 2017 roku wydaliśmy w Restauracjach ponad 3 miliardy złotych więcej, niż rok wcześniej. Wyjście do Restauracji coraz rzadziej kojarzy się tylko z jedzeniem, a coraz częściej z radosnym wspólnym czasie przy stole z bliskimi i znajomymi. Dlatego właśnie, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to dokonały pretekst do zarezerwowania stolików w najlepszych Restauracjach w całym kraju. Szefowie Kuchni ponad 400. Restauracji zaprezentują na Festiwalu popisowe trzydaniowe menu, dostępne tylko dla Gości Restaurant Week. W Festiwalu wezmą udział zarówno Restauracje z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i najlepsze debiutujące lokale, które z dnia na dzień zyskują na popularności.


Dłuższe, słoneczne dni i budząca się do życia przyroda przyczyniają się do odświeżenia życia towarzyskiego, opuszczenia ciepłych czterech kątów i wyjścia do Restauracji. Najwyższa pora zaprosić kogoś bliskiego na wspólne świętowanie małych i dużych sukcesów albo odświeżyć starą znajomość podczas wspaniałej restauracyjnej przygody. Restaurant Week to do tego najlepsza okazja – rezerwacja stolika, popisowe trzy dania oraz niespodzianka od sponsora wydarzenia


w festiwalowej cenie 49 zł (czyli około 50% zniżki).


W tej edycji Festiwalu

w Rzeszowie weźmie udział 8 Restauracji:

Liszt, Republika polsko-francuska, Parole Art Bistro, Patio, Wesele, Lord Jack, Oranżeria, Kulisy.


W ramach ceny każdej rezerwacji na wszystkich gości Festiwalu będą czekać niespodzianki od sponsorów wydarzenia. Kropla Délice to oficjalna woda Festiwalu Restaurant Week. Jej kompozycja składników mineralnych, idealne nagazowanie oraz elegancka butelka doskonale łączą się z kunsztem festiwalowych dań serwowanych przez najlepszych Szefów Kuchni.


Do zobaczenia przy stole!akt_akt624180022Daty Festiwalu:

18 – 30 kwietnia


Rezerwacje: www.RestaurantWeek.pl


Lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Poznań, Białystok, Lublin, Słupsk i Ustka, Szczecin, Trójmiasto, Silesia, Warmia i Mazury


Sponsor wydarzenia: Martini


Festiwalowy koktajl: Martini Tonic


Oficjalna woda Festiwalu: Kropla Déliceakt_akt624180023

Zobacz również: