Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Jubileusz Środowiskowego Domu Samopomocy w Ustrzykach Dolnych

Dodano: 07.06.17 14:01


akt64989517

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch wziął udział w obchodach 15-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Ustrzykach Dolnych, które odbyły się 6 czerwca br.

Cieszy mnie, że w samym sercu Bieszczad, 15 lat temu powstał Dom, który po dziś dzień oferuje wsparcie dorosłym osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Poprzez indywidualne oraz zespołowe treningi samoobsługi oraz umiejętności społecznych, uczy, rozwija oraz podtrzymuje umiejętności w zakresie czynności dnia codziennego i funkcjonowania w życiu społecznym. (…) Dzisiejsza uroczystość jest okazją nie tylko do świętowania, ale również do refleksji na temat nieocenionej roli Środowiskowych Domów Samopomocy w terapii osób niepełnosprawnych – powiedział wicewojewoda Piotr Pilch oraz wręczył Dyrektorowi ŚDS pamiątkowy grawerton przygotowany na tę okazję.


W trakcie uroczystości wicewojewoda wręczył odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Pięć osób zostało odznaczonych Medalem Złotym za Długoletnią Służbę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, jedna srebrnym, natomiast trzy osoby otrzymały Medale Brązowe za Długoletnią Służbę.


Natalia Mierzwa-Sowa


akt_akt649895174

Zobacz również: