Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Fundacja Mam Marzenie...

Dodano: 23.01.17 14:55


akt65227345

6-letni Michał z Rzeszowa marzy o pokoju urządzonym w stylu piłkarskim. Rzeszowscy wolontariusze Fundacji Mam Marzenie poszukują osoby, która pomoże zaprojektować pokój chłopca.

Michał, podopieczny Fundacji Mam Marzenie, to pełne radości i energii dziecko. Chłopiec ma mnóstwo zainteresowań oraz pasji, między innymi interesuje się piłką nożną, uwielbia Roberta Lewandowskiego, zna flagi wszystkich państw startujących w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej i wykleja je z plasteliny.


Największe marzenie Michała związane jest z pasją chłopca, który chciałby, aby jego pokój zmienić w prawdziwe wnętrze miłośnika piłki nożnej. Chłopiec marzy, aby w pokoju znalazła się przesuwna trzykomorowa szafa z motywem piłkarskim, biurko, pufa w kształcie piłki, a także łóżko z bramką piłkarską w tle, i prawdziwie stadionowy dywanik.


– Aby zabrać się za realizację marzenia Michałka, potrzebujemy pomocy fachowca, który zobaczyłby z nami pokój chłopca i doradziłby nam, w jaki sposób najkorzystniej zaaranżować piłkarskie wnętrze marzyciela – wyjaśnia Agata Korwin, wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.


Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w realizacji marzenia Michała prosimy o kontakt z Magdaleną Ciołek - koordynatorem rzeszowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie (tel: 515 199 952, e-mail: magdalena.ciolek@mammarzenie.org).


Zobacz również: