Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Wawel Truck w Rzeszowie już 10 maja

Dodano: 07.05.19 16:51


akt8600977

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Rzeszowa

Już 10 maja pod sklepem E. Leclerc na al. Tadeusza Rejtana 69 w Rzeszowie na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w najbliższy piątek do Rzeszowa w godzinach od 10 do 17.


Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Rzeszowa


Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższy piątek 10 maja na al. Tadeusza Rejtana 69 pod sklepem E. Leclerc w Rzeszowie. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!


Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze


Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.


Słodka trasa ciężarówki


Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!


Zapraszamy!akt_akt86009772

Zobacz również: