Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Sprzęt sportowy dla Domów Dziecka

Dodano: 15.11.17 18:36


akt89322559

Dzięki charytatywnej akcji Fundacji OSHEE „Sprzęt sportowy dla Domów Dziecka” podopieczni Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej w Nienadowej już wkrótce otrzymają sprzęt do ćwiczeń. Uroczyste przekazanie sprzętu obędzie się już 15 listopada. Program realizowany jest przez Fundację OSHEE „Żyj, walcz, zwyciężaj”.

Działalność Fundacji OSHEE „Żyj, walcz, zwyciężaj” jest skierowana przede wszystkim na wsparcie tych osób, które chcą prowadzić aktywny tryb życia, ale z różnych powodów nie mają takiej możliwości. Jednym z projektów, realizowanych w ramach fundacji, jest wyposażenie wybranych domów dziecka


w sprzęt sportowy wart ok. 250 tysięcy złotych. Co kwartał specjalnie powołana komisja, składająca się


z członków Fundacji OSHEE „Żyj, walcz, zwyciężaj” oraz zaproszonych na obrady gości (wybranych spośród osób angażujących się w pomoc na rzecz innych), wyłania domy dziecka, które otrzymają sprzęt do ćwiczeń. Wartość wsparcia, udzielonego wybranym placówkom, uzależniona jest od ich zapotrzebowania, wynikającegom.in. z rodzaju prowadzonej działalności i liczby dzieci, które znajdują się pod ich opieką.


Podczas ostatniego zebrania komisja podjęła decyzję, że wybrany sprzęt sportowy otrzyma m.in. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Nienadowej, która zgłosiła swój udział w programie Fundacji OSHEE „Żyj, walcz, zwyciężaj” – „Sprzęt sportowy dla Domów Dziecka”. OSHEE, jako marka promująca aktywny styl życia, chce w ten sposób zachęcić dzieci do odkrycia w sobie pasji do sportu, by dać im szansę na lepszą przyszłość. OSHEE od dawna wspomaga i tworzy programy, służące wsparciu osób potrzebujących. Jest także partnerem akcji SZLACHETNA PACZKA, Fundacji R’n’Roll oraz Stowarzyszenia Wiosna. Jako jedna z nielicznych firm, OSHEE wprowadziło na rynek dedykowane produkty, ze sprzedaży których 5% zysków przekazywane jest organizacjom non-profit. Wśród nich znajduje się m.in. izotonik o smaku RED ORANGE z logotypem Fundacji OSHEE. Klienci, kupując ten produkt, przyłączają się do inicjatywy OSHEE i wspomagają program wyposażania domów dziecka w sprzęt sportowy.


Biuro prasowe OSHEE:


Ewelina Domińska


Zobacz również: