SPORT

8 medali sumitów "Syreny"

Dodano: 21.04.15 12:05

spo24630942

Podczas Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców rozgrywanych w Warszawie doskonałą formę zaprezentowali zawodnicy z Gnojnicy. W najlżejszej kat. wag. do 70 kg. mistrzem Polski seniorów został Paweł Pieprzak, który ma duże szanse po raz trzeci zostać mistrzem Europy.

Równie dobrze wśród seniorów walczył Kamil Ochał (100 kg.) Zdobył tytuł i " paszport reprezentacyjny" na majowe mistrzostwa Europy.

Wicemistrzami Polski wśród seniorów zostali : Damian Ochał (92 kg) i Karolina Pieprzak (65 kg). Oboje zakwalifikowali się do reprezentacji na ME. Piąty medal seniorski dla Gnojnicy wywalczyła Katarzyna Bizon (55 kg), zachowując szanse występu w ME.

Bardzo dobrze na warszawskim dhojo radzili sobie młodzieżowcy. Swój drugi złoty medal w mistrzostwach wywalczył Kamil Ochał.

Medal srebrny także po raz drugi zdobyła Karolina Pieprzak. Medal brązowy w (55 kg) wywalczyła Barbara Godek, która ze względu na dobre wyniki uzyskane w pucharach Polski zachowała szansę na start w ME.