Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Rymanowskie Wiatraki

Dodano: 06.03.18 14:49


spo56822588

Pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem i Super KJS.

Nowy sezon na Podkarpaciu za pasem. Za niecałe trzy tygodnie podczas „Rymanowskich Wiatraków” rozpocznie się amatorska rywalizacja w rajdach samochodowych. Ubiegłoroczna edycja pokazała, że organizacja zawodów na zmiennej nawierzchni pozwala je urozmaicić i utrudnić. A im bardziej skomplikowanie, tym ciekawiej, dla zawodników jak również kibiców.


Podczas imprezy, która odbędzie się na terenie Gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój w dniach 24-25 marca 2018 r., rozegrane zostaną pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem i Super KJS. Są to jedyne zawody na południu Polski podczas których kierowcy będą ścigali się na szutrze i asfalcie. Organizator Automobilklub Małopolski podobnie do zeszłorocznych zawodów, także w tym zaplanował atrakcyjne i szybkie próby sportowe. Ich długość będzie pozwalała wykazać się startującym w „Rymanowskich Wiatrakach” kierowcom. W Super KJS zaprojektowanych jest 24 km tras, zaś w KJS 16 km. I właściwie na tych słowach można byłoby zakończyć, jednakże w imprezie może wziąć udział każdy kierowca posiadający prawo jazdy i sprawny samochód. Wszak amatorskie rajdy służą poprawie bezpieczeństwa na drogach oraz umiejętności kierowców w zakresie prowadzenia pojazdów mechanicznych. A przy okazji dają możliwość sprawdzenia czy jesteśmy mistrzami prostej, czy też w zakrętach potrafimy opanować auto.


Zapraszamy miłośników motoryzacji i sportowej rywalizacji do udziału w „Rymanowskich Wiatrakach”. Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2018 r. Nie zwlekajcie. Ilość miejsc jest ograniczona!Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami „Rymanowskich Wiatraków”:spo_spo568225882http://automalop.pl/zawody/rajd-rymanowskie-wiatraki/Wydarzenie „Rymanowskie Wiatraki” na facebooku:


https://www.facebook.com/events/2006850449571060/

Zobacz również: