Dodano: 21.08.19 13:05

spo62604687

Dobry występ tarnobrzeskich kajakarzy na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

I tak kolejno:

W dwójkach w wyścigu na 500 m Jagoda Bajda i Urszula Opałka zajęły 7. miejsce w finale A.

W jedynkach Magdalena Szczęsna 7. miejsce w finale A na 500 m, a Zuzanna Błażejczak 9. miejsce w finale B na tym samym dystansie.

W wyścigach na 3000 m w dwójkach 6. miejsce zajęły Jagoda Bajda i Urszula Opałka, a w jedynkach Magdalena Szczęsna zajęła 3. miejsce i brązowy medal, Zuzanna Błażejczak 8. miejsce.

spo_spo626046872Bardzo dobrą postawę sportową wykazała Julia Jarocka, której troszkę zabrakło, żeby wejść do finałów.

W Mistrzostwach Polski Juniorów reprezentował nas Jakub Piątek, który wywalczył 9. miejsce w finale B na 500 m i 14. miejsce na 5000 m.