SPORT

6 Medali Biathlonistów !!!

Dodano: 08.07.15 14:21

spo65002303

Z sześcioma medalami wrócili zawodnicy IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój z Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Kościelisku (27-30.06.2015).

W pierwszym dniu zawodów w biegach indywidualnych Kamila Cichoń zdobyła "złoto" w juniorkach młodszych, a Rafał Penar został Wicemistrzem Polski w juniorach.

W drugim dniu rywalizacji w biegach sprinterskich bardzo dobrze zaprezentował się Dawid Stanisz, który wygrał rywalizację w młodzikach młodszych. Rafał Penar w juniorach znowu stanął na drugim stopniu podium i został sklasyfikowany na 6 pozycji w seniorach.

W ostatnim dniu zawodów rozegrano biegi sztafetowe, w których drużyny IKN "Górnik" wywalczyły dwa brązowe medale.

Na najniższym stopniu podium stanęły juniorki młodsze, które wystąpiły w składzie: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając oraz juniorzy młodsi: Wiktor Penar, Michał Krzanowski i Michał Szwast.