Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Moc atrakcji dla kibiców

Dodano: 17.04.19 17:26


spo83165508

Emocjom na torze będzie towarzyszyć bogata strefa kibica. Na fanów czekają tam m.in. spotkanie z zawodnikami i sesja autografów, wirtualne wyścigi motocyklowe oraz żużlowe gadżety. Pojedynek Polska-Reszta Świata już 22 kwietnia, o godz. 14.30, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

Mecz reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć na rzeszowskim torze gwiazdy “czarnego sportu”, w tym Macieja Janowskiego, który jest kapitanem biało-czerwonych, czy Bartosza Zmarzlika, aktualnego wicemistrza świata. W barwach rywali zobaczymy żużlowców doskonale znanych z polskich torów i zawodów międzynarodowej elity, m.in. Antonio Lindbaecka czy Emila Sajfutdinowa.


Emocje czekają też w strefie kibica. Tu największym magnesem również będą wyścigi, tyle że wirtualne. Po założeniu specjalnych gogli Virtual Reality każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu wyścigowego motocykla. Gratką dla każdego kibica żużla będzie z pewnością spotkanie z zawodnikami polskiej reprezentacji i możliwość zebrania autografów. Z kolei w strefie gadżetów do odebrania będą m.in. żużlowe T-shirty, a w strefie odpoczynku zrelaksujemy się na wygodnych leżakach.


Strefę kibica przygotowała firma kurierska GLS Poland, główny partner meczu oraz, już trzeci sezon z rzędu, sponsor generalny żużlowej reprezentacji Polski. – Z dumą wspieramy polską kadrę narodową i z niecierpliwością czekamy już na pierwszy w tym roku pojedynek biało-czerwonych. Ale żużel w Polsce to także najlepsi na świecie, wyjątkowo zaangażowani fani. Liczne atrakcje w strefie kibica dopełnią znakomitą atmosferę na meczu – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.


Dodajmy, że firma kurierska przygotowała też na stadionie Punkt Szybkiej Paczki, w którym każdy kibic będzie mógł wysłać przesyłkę z żużlowymi gadżetami. Dodatkowo, wozy kurierskie GLS będą też towarzyszyć zawodnikom podczas prezentacji.spo_spo831655085W tym sezonie GLS Poland strefy kibica przygotuje również w ramach trzech turniejów cyklu Speedway Grand Prix rozgrywanych w Polsce. Pierwsze Grand Prix Polski, a jednocześnie inauguracja w rywalizacji najlepszych żużlowców świata, odbędzie się już 18 maja w Warszawie. Następny turniej w Polsce zaplanowano 3 sierpnia we Wrocławiu, a ostatni 5 października w Toruniu.


General Logistics Systems (GLS) Poland to jeden z najważniejszych operatorów na polskim rynku logistycznym. W 2018 roku firma dużo inwestowała, przede wszystkim w zaawansowane narzędzia IT, elastyczne rozwiązania dla dostaw na ostatniej mili oraz infrastrukturę bazową. Europejska sieć GLS obejmuje aktualnie 41 krajów, firma działa też na rynkach amerykańskim oraz kanadyjskim.


Więcej informacji: https://gls-group.eu/PL/pl/home


Zobacz również: