Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

IV Strażacki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej - Skołoszów, 17.01.2016r.

Dodano: 25.01.16 18:33


spo14472390

Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych?" - Martin Luther King Jr.


W minioną niedzielę już po raz 4 odbył się „Strażacki turniej halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Radymno”.


Wydarzenie to zorganizowane przez OSP Skołoszów cieszyło się dużą popularnością, nie tylko wśród mieszkańców Skołoszowa ale także innych miejscowości z Gminy Radymno!


Serdecznie dziękujemy organizatorom za tak wspaniałe przygotowanie turnieju - doceniamy trud jaki włożyliście w to aby wszystko przebiegło perfekcyjnie!


W turnieju wzięło udział 8 drużyn - a co ciekawe, żadna z nich nie zajęła 6,7 a nawet 8 miejsca!


Po rozgrywkach grupowych do finału przeszły drużyny OSP Skołoszów i PSP Przemyśl. Po zaciętej grze i serii rzutów karnych zwycięzcami turnieju zostali strażacy z PSP Przemyśl.


Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w tym turnieju - pamiętajcie, że nie miejsce jakie zajęliście a cel w jakim graliście był najważniejszy!


A celem tym była zbiórka środków dla potrzebujących w tym dla rodziny Pani Małgorzaty ze Skołoszowa.


Pani Małgosia wraz z dziećmi gorąco kibicowała drużynom rozgrywającym mecze, to także z jej rąk zawodnicy odbierali dyplomy i gratulacje - w imieniu własnym oraz organizatorów chcemy podziękować Pani za to, że była Pani z nami przez cały czas trwania turnieju.


Imprezę sportową poprowadził komentator sportowy Radia Centrum - Rzeszów Pan Marek Grzesik - człowiek, który porywał kibiców do jeszcze intensywniejszego wspierania grających a samych zawodników do jeszcze lepszej gry! Jego niesamowita barwa głosu na długo zapadnie nam w pamięci.


Pan Marek poza komentowaniem gry przeprowadził także szereg licytacji, których przedmiotem były między innymi piłki z autografami Vicetrenera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Bogdana Zająca, Starosty Tadeusza Chrzana i Wójta Bogdana Szylara.


Turniej oglądali przedstawiciele władz samorządowych, Wójt Bogdan Szylar, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Anna Huk, przedstawiciele Rady Gminy Radymno oraz sołtysi.


Nie zabrakło Dyrektora ZS Skołoszów Jacka Makowieckiego .


Turniej filmowała ekipa z POD24 - i to dzięki ich uprzejmości i zaangażowaniu będziemy mogli oglądać relacje wideo z tego wydarzenia.


Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom turnieju, dziękujemy wszystkim którzy w nim uczestniczyli. W imieniu potrzebujących do których trafią środki dziękujemy za wszystkie złożone datki.Marek Grzesik


Zobacz również: