Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Krośnieński KKK godnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach w Budapeszcie.

Dodano: 01.03.18 09:52


spo75105338

W dniu 25 lutego 2018 roku w Hali ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Węgier – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship zorganizowane przez shihan Karoly Halasz Brand chief IKO Kyokushinkaikan Hungary. W zawodach wystartowali zawodnicy z sześciu państw.

Reprezentanci Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, jedynego klubu z Polski, zdobyli łącznie dziewięć medali w kategorii kumite – każdy ze startujących wchodził na podium. Złoto dla Oliwii Krupy, Kariny Korony i Jakuba Prajsnara, srebrne medale wywalczyli Maja Wajda, Aleks Łączak i Dominik Bilski, zaś na najniższym stopniu podium uplasowali się Wiktoria Bilska, Emilia Gazda i Karol Pikuła.


Serdeczne gratulacje za tak spektakularne rozpoczęcie sezonu i wierzymy, że to dobry prognostyk przed nadchodzącymi Mistrzostwami Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików Kyokushin Karate, które Krośnieński KKK organizuje 11 marca w Hali krośnieńskiego MOSiR ul. Bursaki 29.


W dniach 23 – 25 lutego br. w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyło się zgrupowanie szkoleniowe 7th Polish Fighters Camp. Prowadzącym był aktualny Mistrz Świata Sensei Shohei Kamada z Japonii.Udział wzięło blisko 300 karateków. Klub reprezentował Shihan Roman Woźniak.


Marek Grzesik

Zobacz również: