Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

RALPH KAMINSKI na koncertowej scenie LUKR 8 kwietnia 2018 r.

Dodano: 27.03.18 16:29


gwi11476590

RALPH KAMINSKI na koncertowej scenie LUKR 8 kwietnia 2018 r.

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.


My Best Band In The World: to konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt.


Bilety: 35 zł (I pula); 45 zł (II pula od 1 kwietnia); dostępne: Sport's B-B-Q (poziom 1 Millenium Hall) oraz na stronie: www.lukr.club


Otwarcie drzwi - godz. 17:30, start koncertu - godz. 19:00.

Zobacz również: