Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Koncert Natalii Nykiel w Rzeszowie

Dodano: 07.06.17 13:14


gwi15079345

W czerwcu Red Bull Tour Bus znów wyruszy w trasę po Polsce goszcząc tym razem na pokładzie wyjątkową artystkę popową - Natalię Nykiel. Na jego trasie znalazł się również Rzeszów, gdzie 13 czerwca Natalia zagra koncert z dachu muzycznego autobusu. Specjalnie na trasę artystka przygotowała nowe aranżacje swoich utworów.

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu. Na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.


Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się nie tylko ogromnym talentem, ale przede wszystkim dbałością o każdy szczegół swojego niezwykle kolorowego widowiska koncertowego. Na czerwcową trasę artystka poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. O niepowtarzalności jej koncertów przekonać się będzie mogła publiczność Rzeszowa już 13 czerwca i będzie to jedyna taka okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Artystka zaprezentuje show, w skład którego wchodzić będą utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy.


Koncert Natalii Nykiel w Rzeszowie odbędzie się dzięki współpracy z Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall 13 czerwca o godzinie 20.30 na Skwerze Millenium Hall. Wstęp na koncert jest bezpłatny, nie ma także ograniczeń wiekowych dla publiczności. Patronat nad trasą objęli: portal Wirtualna Polska oraz Radio Zet, na antenie którego będzie można wygrać możliwość spotkania z artystką.


Więcej informacji na temat trasy: www.redbull.pl/tourbus oraz na: www.facebook.com/redbulltourbus/


Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1285898331494476/


Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel


Skwer Millenium Hall, Rzeszów


13 czerwca 2017


otwarcie bram: g. 19:30


start koncertu: g. 20:30


wstęp wolnygwi_gwi150793452

Zobacz również: