Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Jestem teraz bardzo zakochany.

Dodano: 11.04.17 15:12


gwi30200694

Lekarz twierdzi, że powoli dojrzewa do stałego, długoletniego związku. Obecnie jest zakochany i liczy, że ta relacja przetrwa wiele lat. Zdaniem gospodarza „Niezwykłych przypadków medycznych” miłość może trwać do późnej starości, o ile się w nią naprawdę wierzy, a partnera życiowego obdarza szacunkiem.

Krzysztof Gojdź twierdzi, że do tej pory nie był gotowy na poważny, długoletni związek z kobietą. Obecnie jednak uważa, że zaczyna dojrzewać do tego typu relacji. Ma nadzieję, że próbę czasu przetrwa jego obecny związek.


– Jestem teraz bardzo zakochany, więc mam nadzieję, że to będzie właśnie związek na kolejne 60 lat, nie, poczekaj, 60 to już nie, ale 55 do setki – mówi chirurg agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Gospodarz programu „Niezwykłe przypadki medyczne” wierzy, że miłość może przetrwać w niemal niezmienionej formie przez wiele lat. Niedawno przekonał się o tym podczas zakupów w jednej z warszawskich galerii handlowych. Spotkał wówczas starsze małżeństwo: mężczyzna miał 96 lat, jego żona 93. Uwagę lekarza zwróciła niezwykła czułość, z jaką się do siebie odnosili.


– Oni tak się kochali, oni chodzili, tulili się do siebie, trzymali za ręce. Podbiegłem do nich, bo tak szybko szli i spytałem się, jaka jest recepta na taką miłość – mówi Krzysztof Gojdź.


Małżonkowie, którzy są parą od 60 lat, zgodnie przyznali, że łączy ich nie tylko miłość, lecz także wzajemny szacunek. Każdego dnia pamiętają ponadto, żeby uśmiechać się do siebie nawzajem. Lekarz nie wyklucza, że w tym właśnie kryje się recepta na szczęśliwą miłość lub przyjaźń i udany długoletni związek.


– W wieku nawet właśnie dziewięćdziesięciu paru lat można pięknie żyć, można się kochać, tylko trzeba uwierzyć w tę miłość i trzeba się szanować – mówi Krzysztof Gojdź.


Zdjęcie małżonków chirurg opublikował w swoich mediach społecznościowych. Obejrzało je 2,5 mln osób, a ponad 60 tys. je polubiło. Zdaniem Krzysztofa Gojdzia oznacza to, że jego fani byli poruszeni, a nawet zafascynowani tą historią.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: