Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

przez lata byłam cichutka...

Dodano: 23.02.17 12:52


gwi34925013

Wokalistka pracuje obecnie nad nowym wideoklipem. Będzie on promował piosenkę "Skos", pochodzącą z ostatniej płyty Trojanowskiej. Podobnie jak pozostałe utwory z tego krążka, została skomponowana przez Jana Borysewicza. Gwiazda twierdzi, że przy płycie tej jej kariera zatoczyła koło, po 35 latach znowu pracowała bowiem z Borysewiczem.

Pierwsza po pięciu latach przerwy płyta Izabeli Trojanowskiej miała premierę w listopadzie 2016 roku. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym rockowym klimacie. Wokalistka powróciła tym samym do korzeni swojej twórczości z lat 80. Nie ukrywa, że jako kobieta lubi przechodzić zmiany, od wizerunku począwszy, na osobowości i rodzaju twórczości kończąc.


– Przez lata całe byłam bardzo cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z tą płytą, że ho ho – mówi Izabela Trojanowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Wszystkie utwory, które znalazły się na płycie "Na skos", skomponował Jan Borysewicz, z którym wokalistka współpracowała m.in. przy swojej debiutanckiej płycie. Krążek, zatytułowany po prostu "Iza", nagrali w 1981 roku. Gwiazda podkreśla, że także i tym razem ich wspólna praca przebiegała we wspaniałej i spontanicznej atmosferze.


– 35 lat temu powstała moja pierwsza płyta z Budką Suflera, a właśnie w Budce Suflera grał wówczas Janek na gitarze. I wszędzie brzmią jego gitary w moich pierwszych piosenkach. Zatoczyło się koło i nagraliśmy znowu, brzmią jego gitary w moich nowych piosenkach – mówi Izabela Trojanowska.


Płyta "Na skos" spotkała się z bardzo dobry przyjęciem. Wokalistka od listopada gra koncerty promujące ten krążek, obecnie natomiast pracuje nad kolejnym wideoklipem. Teledysk ma promować piosenkę "Skos". Zdaniem gwiazdy jej tekst opowiada o tym, że czasami w życiu trzeba iść na skos, czyli na skróty, choć nie zawsze ma to pozytywne konsekwencje.


– Piosenka traktuje o tym, że ja już na ten skos nie chodzę. Czyli jestem rozsądną, bardzo karną osobą, która absolutnie nie robi żadnych błędów, to brzmi nudnie, ale tak nie jest – mówi Izabela Trojanowska.


Gwiazda podkreśla jednocześnie, że tekst piosenki "Skos" nie odnosi się do jej własnej osobowości.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: