Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Moje plany to teraz muzyka.

Dodano: 31.05.17 12:52


gwi35696246

Gwiazda nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku. Wokalistka twierdzi, że muzyka jest obecnie jej zawodowym priorytetem.
Kaja Paschalska zdobyła popularność jako Ola Lubicz z serialu „Klan” – w postać tę wciela się od 1997 roku. Gościnnie zagrała też w kilku innych produkcjach telewizyjnych m.in. w „Świecie według Kiepskich”, udzieliła również głosu bohaterom serii filmów animowanych i gry komputerowej. Gwiazda twierdzi, że swoją pierwszą rolę zdobyła przypadkiem. Uczęszczała wprawdzie na zajęcia teatralne, nie marzyła jednak o aktorstwie. Jej prawdziwą pasją już w dzieciństwie była bowiem muzyka.


– Chodziłam na kółko teatralne w ramach zabicia czasu jako dziecko i tam ktoś mnie zauważył i zaprosił na casting – mówi Kaja Paschalska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Jej debiutancka płyta ukazała się w 2001 roku. Dwa lata później gwiazda zaprezentowała swój drugi krążek zatytułowany „Kaja 2”. Obecnie, po 14 latach przerwy, nagrywa trzeci album, który ma być utrzymany w klimacie nowoczesnego popu. Znajdzie się na nim dwanaście premierowych utworów. Płytę promuje singiel „Karma”, którego premiera miała miejsce w pierwszej połowie maja.


– Jestem mega, mega dumna. Mam nadzieje, że się podoba wszystkim słuchaczom. Jest to dopiero zapowiedź tego, co będzie za chwilę – mówi Kaja Paschalska.


Wokalistka jest zadowolona z kierunku, w jakim potoczyło się jej życie zawodowe. Cieszy się, że mogła łączyć aktorstwo z muzyką, teraz jednak jej absolutnym priorytetem jest kariera wokalna. Gwiazda nie myśli nawet o zbliżających się wakacjach, do tego stopnia pochłonięta jest pracą nad swoją trzecią płytą. Twierdzi, że jest pracoholiczką i perfekcjonistką.


– Jeżeli chodzi o moje plany na wakacje, to myślę, że to będzie totalny spontan w tym roku, ale jednak fokusuję się na pracy, na tym, żeby skończyć to, co zaczęłam. Jestem na tym bardzo zafiksowana. Zdecydowanie moje plany to teraz muzyka – mówi Kaja Paschalska.


W internecie można znaleźć nie tylko najnowszy singiel wokalistki, lecz także promujące go wideo. Reżyserią klipu zajęła się sama Kaja Paschalska. Gwiazda jest też autorką tekstu do piosenki „Karma”.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: