Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Nie mam żadnych planów wakacyjnych. Wyjadę dopiero w grudniu

Dodano: 29.06.18 17:08


gwi45781397

Nie mam żadnych planów wakacyjnych. Wyjadę dopiero w grudniu

Na początku lipca aktor pojawi się w Międzyzdrojach, by wystąpić w meczu reprezentacji artystów polskich. Na prawdziwe wakacje wybiera się jednak dopiero w grudniu, gdy w Polsce będzie zimno. Zamierza wówczas odpoczywać i leniuchować.


Mimo że letnie wakacje rozpoczęły się już ponad tydzień temu, Robert Moskwa nie ma planów urlopowych. Przypuszcza, że będzie improwizował i na bieżąco organizował dla siebie wypoczynek. Jedyną pewność ma odnośnie wyjazdu do Międzyzdrojów, gdzie w dniach 4–7 lipca odbywać się będzie 23. Festiwal Gwiazd.


– Na pewno tym razem, bo nie było mnie tam rok temu, chcę pojechać do Międzyzdrojów, ale to bardziej, żeby zagrać w piłkę z reprezentacją artystów polskich – mówi aktor agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Prawdziwe wakacje gwiazdor serialu „M jak miłość” planuje dopiero w grudniu. Wybiera się wówczas do Ameryki Północnej.


– Będzie bardzo chilloutowo i leniuszkowo, ale za to ciepło i klimatycznie – mówi aktor.


W lecie Robert Moskwa zamierza się oddawać swojej nowej pasji, jaką jest trening na siłowni. Na uprawianie takiego rodzaju aktywności fizycznej artysta zdecydował się dopiero kilka miesięcy temu. Nie ukrywa, że jest zaskoczony, jak dużą radość sprawiają mu regularne treningi.


– To dlatego, że jestem w rękach mistrza, Sławka Jagiełło. Robi ze mną cuda – mówi aktor.


Wcześniej sportową pasją Roberta Moskwy było karate, które trenował od 17. roku życia. W tej dziedzinie ma na koncie sporo sukcesów: m.in. czarny pas Federacji Karate Shotokan i Fudokan, jest złotym medalistą Pucharu Europy Karate Shotokan NSKF weteranów oraz reprezentantem Polski w tym sporcie. Obecnie jednak ze względu na inne obowiązki musiał zawiesić treningi.


– W zeszłym roku pojawiło się dziecko, wiadomo, obowiązki. Między innymi z tego powodu odpuściłem treningi, które były regularnie dwa razy w tygodniu po ileś godzin, bo tam były różne sekcje – mówi aktor.


Robert Moskwa jest ojcem córeczki Nadii, która przyszła na świat 30 stycznia 2017 roku. Matką dziewczynki jest druga żona aktora, Patrycja Cieślak.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: