Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad swoją debiutancką płytą

Dodano: 14.10.16 14:27


gwi52274055

Krążek jest już w fazie postprodukcji i aktorka jest zadowolona z jego brzmienia. Wokalistka jest współautorką wszystkich tekstów, które powstały na podstawie jej własnych doświadczeń życiowych. Twierdzi, że płyta to realizację jej wielkiego marzenia.

Anna Czartoryska-Niemczycka w styczniu tego roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Janinę. Powoli zaczyna wracać do obowiązków zawodowych, szczególnie dużo uwagi poświęca pracy nad swoją debiutancką płytą. Zakończyła już pracę w studio, obecnie krążek jest w fazie postprodukcji. Wie już, jak będzie brzmiał, i jest z niego bardzo zadowolona.


– Jest to wymarzony projekt i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się nią pochwalić. Bardzo na to czekam i bardzo jestem z niej dumna i jest to takie spełnione marzenie – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Gwieździe trudno jednoznacznie określić gatunek muzyczny, w jakim utrzymana jest jej debiutancka płyta. Chce, by był to album, który towarzyszy słuchaczom przez cały dzień. Sama słucha muzyki na okrągło, ma też specjalne utwory, a nawet całe płyty, które lubi odtwarzać w samochodzie, w podróży, rano, by dobrze zacząć dzień i rozruszać się po nocnym wypoczynku, a także przy kolacji dla wyciszenia się po całym dniu. Ma także wybrane piosenki, które puszcza swoim dzieciom.


– Chciałabym, żeby to była płyta, która jest jednocześnie spójna, a z drugiej strony, z której każdy sobie wyszuka utwory, które mu będą towarzyszyć i o których by pomyślał, wow, to jest to, czego szukałem, czego potrzebuję, kiedy wsiadam do samochodu – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.


Teksty wszystkich utworów, które znajdą się na płycie, powstały w oparciu o osobiste doświadczenia wokalistki. Pracowała nad nimi wraz z pisarzem Pawłem Bulaszewskim, autorem poczytnej powieści „Kain”.


– Paweł świetnie operuje słowem i świetnie składa słowa w głębszy sens, więc na pewno w większości miejsc, gdzie ja mówiłam prozą, on potrafi operować wierszem i myślę, że dobry z nas team – mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.


Wokalistka nie zna jeszcze daty premiery swojego debiutanckiego krążka. Twierdzi, że wyda go dopiero, gdy będzie z niego całkowicie zadowolona i poczuje, że jest na to gotowa.


Źródło:newseria.pl


Zobacz również: