Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

wezmę udział "Tańcu z gwiazdami", aby zwrócić uwagę na problem profilaktyki zdrowotnej kobiet

Dodano: 06.02.18 13:02


gwi90254276

Tańczę dla celów charytatywnych – mówi lekarz. Gospodarz "Niezwykłych przypadków medycznych" zamierza przeznaczyć wszystkie zarobione w tanecznym show Polsatu pieniądze na fundacje zajmujące się edukacja zdrowotną. Krzysztof Gojdź chce w ten sposób zwrócić uwagę na konieczność profilaktyki nowotworowej.

Krzysztof Gojdź będzie jedną z dziesięciu gwiazd, które wezmą udział w tegorocznej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Słynny lekarz zaznacza, że jego celem jest wyłącznie działalność charytatywna, nie zamierza bowiem zatrzymać zdobytych podczas tanecznego show honorariów.


– Wszystkie pieniądze, które zarobię podczas poszczególnych odcinków czy ewentualnie w finale, przeznaczam na fundacje charytatywne po to, żeby wesprzeć edukację zdrowotną – mówi Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Gospodarz "Niezwykłych przypadków medycznych", poprzez swoją obecność w tanecznym show telewizji Polsat, chce zwrócić uwagę na profilaktykę nowotworową. Podkreśla, że diagnoza raka nie musi być równoznaczna z wyrokiem śmierci - wiele nowotworów wykrytych odpowiednio wcześnie jest bowiem całkowicie uleczalnych. Dlatego tak ważne jest wykonywanie regularnych badań profilaktycznych.


– Chciałbym poprzez swój taniec zwrócić uwagę na problem profilaktyki zdrowotnej, głównie kobiet, jeżeli chodzi o raka jajnika, raka piersi. Będę starał się nawoływać kobiety, aby zaczęły się badać – mówi Krzysztof Gojdź.


W tegorocznej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" wystąpią również: Popek, Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Jarosław Kret, Katarzyna Dziurska, Antek Smykiewicz, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk oraz Angelika Mucha.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: