Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Pracuję nad materiałem na płytę...

Dodano: 02.01.17 12:43


gwi98784666

W sieci właśnie zadebiutował nowy utwór Nataszy Urbańskiej zatytułowany „Runnin’”. Wokalistka pracuje również nad materiałem na swoją drugą płytę, choć fani artystki będą musieli na ten krążek jeszcze trochę poczekać. Gwiazda musicalu „Polita” twierdzi, że jest pełna optymizmu, energii i wiary w powodzenie tego projektu.

Pierwszy, a zarazem jedyny album Nataszy Urbańskiej ukazał się w styczniu 2014 roku. Krążek „One” promowany był m.in. przez słynny singiel „Rolowanie”. Po 4 latach gwiazda zamierza wrócić z nowym materiałem, nad którym obecnie pracuje. W sieci zadebiutował właśnie jej najnowszy kawałek – akustyczny cover „Runnin’” z repertuaru Naughty Boy i Beyoncé.


– Pracuję już nad materiałem na płytę – mówi Natasza Urbańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. – Jestem pełna optymizmu, dobrej energii i wierzę w ten projekt, wierzę, że to się uda. Już się niczego nie boję.


Prace nad nowym krążkiem są dopiero na początkowym etapie, gwiazda nie wyklucza jednak, że wkrótce nabiorą tempa.


– Jeszcze daleka droga, ale kto wie, może to przyspieszy – przyznaje Natasza Urbańska.


Na 2017 rok wokalistka ma jeszcze wiele innych artystycznych planów. Zapowiada, że będzie to rok bardzo muzyczny i bardzo musicalowy. W tym kierunku planuje bowiem prowadzić swoją karierę zawodową.


– Kocham muzykę, kocham śpiewać, chcę to łączyć z teatrem muzycznym i tak iść przez życie – mówi Natasza Urbańska.


Obecnie gwiazdę można oglądać w musicalu „Polita”, w którym kreuje postać słynnej przedwojennej aktorki Poli Negri. Spektakl ten, którego premiera miała miejsce w 2011 roku, to pierwszy polski musical teatralny zrealizowany w technologii 3D.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: