Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

MOTORYZACJA

Miss Ferrari i…

Dodano: 10.02.2014

Miss Ferrari i…

DUB IT! Tuning Festiwal to prawdziwa gratka dla miłośników tuningowanych aut. Wystawa youngtimerów, pokazy driftu i zdalnie sterowane modele RC, to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej edycji motoryzacyjnego show w Kielcach.

Hale wystawiennicze Targów Kielce już od 20 do 21 lipca staną się areną, na której zaprezentuje się ponad 200 najlepiej stuningowanych aut z całego świata. Uczestnicy pokazów, poddani zostaną surowej selekcji, dzięki czemu publiczność będzie miała możliwość obejrzenia wyłącznie modeli z tzw. „górnej półki”. Podczas tegorocznej edycji pojawią się modele ze stajni: Ferrari, Lamborgini, Porshe i Audi z modelem R8. Gdy pojawiają się szybkie samochody, nie może zabraknąć nieziemsko pięknych i wyjątkowych kobiet. Swoją obecnością Festiwal zaszczycą Finalistki Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej. Będą wśród nich dziewczyny zakwalifikowane do ścisłego finału Miss Nastolatek 2013 oraz do półfinału Miss Polski.

Oprócz pojazdów modyfikowanych, goście targów będą mogli podziwiać auta klasyczne lub aspirujące do tego miana - youngtimery. Tą unikatową wystawę przygotowali miłośnicy oldschoolowej motoryzacji z portalu klasyczny.com.

Tradycyjnie już, na terenach otwartych targów zbudowany zostanie specjalny tor do driftu. Kolejną z atrakcji będą pokazy poślizgu kontrolowanego modelami zdalnie sterowanymi RC, przygotowanymi przez team Illegal-D. Na potrzeby Festiwalu, Auto Model Tuning Klub, największy polski klub zrzeszający tunerów modeli aut, zorganizuje specjalną wystawę aut w skali 1:24, będących kopiami ich większych odpowiedników biorących udział w DUB IT!. Specjalnie zaproszenie zawodnicy z różnych dyscyplin motorsportu, przygotują pokaz swoich aut w setupie wyścigowym. Samochody biorące udział w pokazie uczestniczą w polskich seriach wyścigowych i rajdowych. To jednak nie wszystkie atrakcje. Po zakończeniu ekspozycji, w sobotę

i niedzielę od 17 do 21 wszyscy amatorzy szybkiej jazdy, będą mogli spróbować swoich sił za kółkiem Ferrari, Lamborgini, czy Porshe na Torze Kielce. Wystarczy wykupić voucher (w trakcie trwania targów obowiązują promocyjne ceny), a o resztę zadbają specjaliści z serwisu www. autoprezent.pl. Do dyspozycji oddają samochody o mocy kilkuset koni mechanicznych oraz wykwalifikowaną kadrę i instruktorów która pozwoli na odpowiednie zawładnięcie nad mocą.

Organizatorzy imprezy: Stowarzyszenie VAG-Kielce i Targi Kielce.
Ceny biletów wstępu: normalny: 15 zł pln , ulgowy: 10 zł pln w godz. 10-17.
„Extra Kielce”

Zobacz również: