Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

SPORT

Centrum WR Sport

Dodano: 02.10.23 10:02


spo12654104

Nowo powstałe Centrum Sportowo-Rekreacyjne WR Sport zaprasza na Wielkie Otwarcie w dniach 7 - 8.10.2023r.

Data wydarzenia: 7 - 8.10.2023r.


Lokalizacja: Świlcza 146P


Wstęp bezpłatny


W obiekcie Wzorcownia Ruchu - WR Sport oferujemy szeroki wachlarz sprzętu i możliwości do niemal każdego rodzaju sportu na powierzchni 10.000 m2. Rozpoczynając od treningu funkcjonalnego, przez siłownię, zajęcia fitness, strefę relaksu, sporty zespołowe, strefę wodną, zabawy w wirtualnej rzeczywistości, a kończąc na strefie aktywności dziecięcej.


Sport w każdej formie obejmuje aktywność fizyczną klientów w każdym wieku, od najmłodszych do starszych. Centrum WR Sport łączy zamiłowanie do sportu i zdrowego trybu życia.


Będziemy informować o atrakcjach, konkursach i rabatach na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku - Wielkie Otwarcie Centrum Sportowego Wzorcownia Ruchu w Świlczy | Facebookspo_spo126541042Zachęcamy do kliknięcia “weź udział”, aby być na bieżąco z wszystkimi nowinkami dotyczącymi wydarzenia.


Gwiazdą wieczoru będzie Patryk Lach - Lachu razem z przyjaciółmi, który przeprowadzi konkursy z nagrodami oraz zaprezentuje swoje umiejętności piłkarskie. Jego drużyna LACHU TEAM rozegra mecz piłki nożnej z zespołem WR SPORT.


Całe dwa dni świetnej sportowej zabawy. W naszym harmonogramie znajdą się pokazy gier zespołowych, występy artystyczne, pokazy judo, pokazy sztuk walki, ścianka wspinaczkowa.


Odwiedź Nasz obiekt i sprawdź co oferujemy dla Ciebie i Twoich najbliższych!


źródło:wrsport.plspo_spo126541043

Zobacz również: