Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Turnieju w Chełmie

Dodano: 03.11.17 11:15


spo32693258

W dniu 28 października 2017 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Białego Niedźwiedzia. Organizatorem był Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie, współorganizatorami: MOSiR w Chełmie oraz Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec a sędzią technicznym shihan Krzysztof Policha, organizatora reprezentował Prezes Klubu Karate Kyokushin „KANKU” w Chełmie sensei Waldemar Kozioł.

W turnieju wzięło udział 193 zawodników z 11 ośrodków kyokushin karate IKO Kyokushin: Białystok, Biała Podlaska, Góra Kalwaria, Krosno, Lublin, Przeworsk, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Wohyń, Zamość i Chełm.


Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 14 zawodników, nad którymi opiekę sprawowali sensei Marek Sawczuk i sensei Adam Buczyński – sędziowie zawodów. Jak zwykle, tak i tym razem, klubowicze nie zawiedli i podczas chełmskiego turnieju na podium wchodzili aż szesnaście razy - w kumite zdobywając sześć pierwszych miejsc. Dwukrotnie na najwyższe podium wchodziły Izabela i Blanka – ogromne brawa za podwójne złoto! W nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej zajęliśmy drugie miejsce.Tabela medalowa zawodników Krośnieńskiego KKK


Kumite Kata


Mielech Izabela 1 1


Trybus Blanka 1 1


Korona Karina 1 2


Łączak Aleks 2 1


Bilska Wiktoria 1 3


Sudyka Adrian 1


Przybyła Antoni 1


Wajda Maja 2


Bilski Dominik 2


Gazda Emilia 2


Prajsnar Jakub 2Z klubu startowali również: Aleksandra Szyndak, Emilia Frankiewicz i Maciej Szybiak.


Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie barw Krośnieńskiego KKK i już trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.


Nieoficjalna klasyfikacja drużynowa:


1. Bialski KKK 73 pkt


2. Krośnieński KKK 64 pkt


3. „KANKU” Chełm 57 pkt


4. Zamojski KKK 50 pkt


5. Lubelski KKK 41 pkt


6. Białostocki KKK 17 pkt


Zobacz również: