Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

SPORT

Zagraj w Piłkarskiej Lidze Szóstek Superliga6 Rzeszów

Dodano: 16.08.22 14:06


spo42853642

Ruszyły zapisy do Piłkarskiej Ligi Szóstek Superliga6.pl , która będzie rozgrywana na orliku w Boguchwale .spo_spo428536422

- Rusza kolejna edycja naszego piłkarskiego projektu Superligi, na Podkarpaciu , tradycyjnie zagramy na orliku w Boguchwale . Jest to nadal nowość na naszym lokalnym rynku piłkarskim, dlatego mają Państwo możliwość wziąć udział w tworzeniu pionierskiego systemu rozgrywek i stać się częścią społeczności Superli6i. Sprawny system rozgrywek jego przejrzystość i prostota bez zbędnych formalności są naszym dodatkowym atutem - mówi Mateusz Misio, współkoordynator rozgrywek .


Mistrzowie regionalni spotkają się w lipca 2023 r. w Warszawie na Mistrzostwach Polski Piłkarskich Szóstek, a z nich najlepsza drużyna uda się do Portugali na Mistrzostwa Europy (EMF - Europejska Federacja Mini Futbolu), zaś najlepsi zawodnicy zostaną powołani do Reprezentacji Polski.


- Planowany start rozgrywek to 7 września 2022 r., a mecze będą rozgrywane w godzinach wieczornych w środy. Organizatorzy zapewniają profesjonalizm, obsługę medialną, niskie wpisowe, dużo grania a także atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe - zaznacza Daniel Moskal, koordynator rozgrywek.


Ogranizatorzy zachęcają do dołączenia do grona patronów rozgrywek . W zamian oferują: miejsce na materiałach reklamowych, wywieszenie baneru na obiekcie rozgrywek, informacje (logo) w transmisjach video live meczowych.


Zainteresowane firmy, instytucje zapraszają do kontaktu:

Daniel Moskal, tel. 503 954 173 lub Mateusz Misio, tel. 884 902 978


Więcej o zbliżających się rozgrywkach poczytać można na http://www.facebook.com/Superli6a, www.rzeszow.superliga6.pl


Daniel Moskal


Koordynator rozgrywek


tel: 503 954 173


dan.mos@interia.pl

Zobacz również: