Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

W programie „The Brain.Genialny umysł” w kompleksy wprowadziła mnie 8-letnia dziewczynka

Dodano: 08.03.17 12:48


spo51450023

Zdaniem dziennikarza wyjątkowość nowego programu Polsatu polega na pokazywaniu siły i możliwości ludzkiego umysłu. Ponadto, jego uczestnicy do ostatniej chwili nie znają zadań, które będą musieli wykonać. Jerzy Mielewski nie ukrywa, że umiejętności osób biorących udział w show może wprowadzać w kompleksy.

„The Brain. Genialny umysł” to zupełnie nowy format w polskiej telewizji. W przeciwieństwie do tradycyjnych talent show program Polsatu stawia bowiem na osoby obdarzone wyjątkowymi zdolnościami umysłowymi, a nie wyuczonymi. Jego uczestnikami są więc osoby mające wyjątkowe zdolności zapamiętywania, liczenia w pamięci, mające niezwykle rozwinięty zmysł słuchu lub węchu.


– Zobaczymy ludzi genialnych, ale z drugiej strony normalnych, takich, których mijamy na ulicy. Natomiast rzeczywiście ich zdolności umysłowe są nieprawdopodobne – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle gospodarz programu, Jerzy Mielewski.


Zdaniem prowadzącego od innych programów typu talent show „The Brain. Genialny umysł” odróżnia ponadto element zaskoczenia. Uczestnicy nie wiedzą bowiem, jakie zadanie będą musieli wykonać. Zawsze dostosowane jest ono do ich wyjątkowych umiejętności, szczegóły wyjawiane są jednak dopiero w trakcie nagrania. Uczestnicy nie przedstawiają jurorom i publiczności triku, na opanowanie którego poświęcili określony czas.


– To nie jest coś, co oni wykonywali przez lata. I dlatego to jest coś innego, coś, co odróżnia. Jest talent show taneczne, jest wokalne, a tu nie wiemy, czego możemy się spodziewać, i to jest bardzo ciekawe – mówi Jerzy Mielewski.


W pierwszym sezonie programu, który zadebiutował na antenie Polsatu 7 marca, stacja przewidziała osiem odcinków. W każdym z nich do rywalizacji staje pięciu uczestników, którzy walczą o nagrodę pieniężną. Ocenia ich jury w składzie: Anita Sokołowska, Cezary Żak, dr Mateusz Gola i Mariusz Pudzianowski oraz zgromadzona w studiu publiczność. Jerzy Mielewski nie ukrywa, że jest pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczestników programu.


– Dziewczynka, która ma 8 lat, wprowadziła mnie w kompleksy i na tym zakończę – mówi Jerzy Mielewski.


Program „The Brain. Genialny umysł” można oglądać w każdy wtorek o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: