Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Mistrza Polski Juniorów w Kątach

Dodano: 09.04.16 08:07


spo56024704

Judoka Millenium Rzeszów Rafał Skrzat wywalczył tytuł v-ce Mistrza Polski Juniorów w Kątach Wrocławskich do 55 kg. Rafał po bardzo wyrównanym finale z Szymonem Śmiegelem z UKS "10" Bydgoszcz musiał zadowolić się srebrnym krążkiem.

Nieźle też spisał się jego klubowy kolega Norbert Majcher do 73 kg zwyciężając w trzech pojedynkach co dało mu dziewiątą punktowaną lokatę. Norbert dość dyskusyjnie remisując uległ po dogrywce decyzją sędziów z późniejszym finalistą Pawłem Kurtyką z "Czarnych" Bytom oraz nieznacznie z brązowym medalistą Czerniawskim Tomaszem z AZS Warszawa. Tak więc zabrakło nieco szczęścia i była by szansa na kolejny medal.


Wysoko również bo na dwunastej pozycji znalazł się Maciej Wilk wygrywając dwa pojedynki i ulegając po drodze późniejszemu Mistrzowi Polski Pawłowi Wawrzyczkowi z AZS Katowice. Była to najliczniejsza i niezwykle wyrównana kategoria wagowa licząca aż 49 zawodników!


Zawodnicy UKJ Millenium Rzeszów byli jedynymi reprezentantami naszego województwa na tych Mistrzostwach w kategorii mężczyzn.


Szkoleniowcem jest Piotr Majcher


Marek Grzesik


Zobacz również: