Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

EUROPEJSKI TURNIEJ PIŁKARSKI O-I

Dodano: 18.07.18 12:47


spo61029687

ZESPÓŁ Z JAROSŁAWIA WICEMISTRZEM EUROPEJSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O-I

Jarosław, lipiec 2018 r.


Kobiecy zespół z huty w Jarosławiu świetnie poradził sobie z konkurentami i zajął drugie miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim O-I.


Wydarzenie jest rozgrywane co roku, a organizatorem jest wiodący na świecie producent szkła. Tegoroczna edycja odbyła się Estonii i zgromadziła 300 graczy z 11 krajów. W męskim konkursie wzięło udział 18 drużyn, a zwycięstwo wywalczył zespół z Niemiec. W rywalizacji kobiet wzięło udział 9 zespołów. Reprezentacja pań z Jarosławia zajęła drugie miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z Holandii


Dla nas te zawody to przede wszystkim świetna okazja do integracji. Udało nam się zbudować doskonałą atmosferę. Mimo że podczas turnieju rywalizowały reprezentacje zakładów z całej Europy, mogliśmy poczuć się jak jedna drużyna. Dla mnie ogromną wartością jest to, że dzięki regularnym treningom w ramach naszej drużyny, kształtuję w sobie motywację i wytrwałość,


a także umiejętność dążenia do celu i pokonywania swoich słabości. Tegoroczny świetny wynik napędza cały nasz zespół – deklaruje Monika Falandysz, Manager ds. Komunikacji, uczestniczka turnieju.


Piłka nożna jednoczy ludzi niezależnie od tego, na jakim stanowisku w firmie pracują. Zespół z Jarosławia, podobnie jak inne drużyny, na co dzień zajmuje się rożnymi obszarami w firmie - od kontroli jakości, poprzez produkcję, do zarządzania.


W O-I dążymy do tego, aby nasze zakłady były doskonałym miejscem pracy. Oprócz oferowanych przez nas możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń, wydarzenia takie jak turniej piłkarski O-I zapewniają pracownikom szansę wyjścia poza ich codzienną rolę


i czerpanie przyjemności z przyjaznej rywalizacji ze swoimi międzynarodowymi kolegami – powiedział Michael Prechtl, Country Group Executive North / Central Europe.


Jako wydarzenie promujące globalną pracę zespołową, każdy konkurs jest organizowany przez wolontariuszy reprezentujących zwycięzców z ostatnich lat. W tym roku estońscy organizatorzy otrzymali ogromne wsparcie od polskiego zespołu, gospodarza spotkania w 2016 roku.


Cieszę się, że mogłem wziąć udział w turnieju O-I i grać z kolegami z całej Europy. Pracownicy O-I dzieląc się swoją pasją do tworzenia szkła, poświęcając się swojej pracy, tworzą prawdziwe poczucie wspólnoty, które przekracza granice geograficzne. Konkurs stanowi okazję do wspólnej pracy i nawiązania przyjaźni w nieformalnej atmosferze – zauważył Pablo Vercelli, wiceprezes ds. HR na Europę.


Informacje o firmie O-I


Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych,


z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2017 roku przychody O-I wyniosły 6,9 mld USD. Spółka zatrudnia ponad 26 500 osób w 78 zakładach w 23 krajach, a jej główna siedziba znajduje się w Perrysburgu, w amerykańskim stanie Ohio. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, wolne od wad i budujące markę swoich klientów opakowania na rosnącym rynku opakowań szklanych. Więcej informacji można znaleźć na stronie o i.com.


O-I w Polsce


O-I obecny jest w Polsce od 1993 roku. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne o wieloletniej tradycji – jedną z największych na świecie hut opakowań szklanych w Jarosławiu oraz hutę w Poznaniu.


W Jarosławiu zlokalizowano również jedno z dwóch na świecie Centrów Serwisowych Maszyn. W 2014 roku utworzono w Poznaniu Business Service Center, które zarządza najważniejszymi operacjami O-I w Europie, w obszarze płatności i rozliczeń, zarządzania danymi oraz raportowania.


W Polsce O-I zatrudnia blisko 1000 osób, a w ciągu ostatnich lat firma zainwestowała w naszym kraju około 100 mln euro. Obecnie zajmuje dominującą pozycję na rynku opakowań szklanych dla producentów żywności dla dzieci, wyrobów alkoholowych, piwa oraz napojów bezalkoholowych


Hanna Budna


FleishmanHillard


Zobacz również: