Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

SPORT

Offroad Gwiazd 2023

Dodano: 18.04.23 16:25


spo64289217

Celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzyli się z offroadowymi przeszkodami i testowali swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach. Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbyła się rywalizacja, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów. Głównym celem akcji była edukacja w zakresie bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem poszkodowanej w wypadku samochodowym rodziny.

Na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii rywalizowały takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Przemysław Saleta, Anna Lucińska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Agnieszka Wrona, Rafał Jonkisz, Milena Rostkowska - Galant, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Eliza Gwiazda, Weronika Korol, Agata Sasinowska, Dariusz Pick, Kinga Zawodnik, Martyna Rokita.


Walka o wspólne dobro pozwoliła zebrać środki pieniężne dla rodziny Kaczmarczyków, której członkowie zostali mocno poszkodowani w wypadku samochodowym. Podczas imprezy zachęcano do wpłat, a anonimowy darczyńca wpłacił na konto zbiórki 29 000 zł.


Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - nadal możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku. Każdy może wesprzeć rodzinę wpłacając datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/rodzina-kaczmarczyk


Gwiazdy nie kryły swojego podekscytowania połączeniem szczytnej idei z niecodzienną formą rozrywki.


Bardzo mi się podobało, bo siedziałam jako pilot, więc nie musiałam tego wszystkiego wykonywać. Ale ja kocham i uwielbiam takie miejsca. Cieszę się, że pada deszcz bo można się pobrudzić, a wiadomo, że wszyscy ludzie którzy są brudni, są szczęśliwi - mówi Mandaryna


Wrażenia niesamowite, na wszelki wypadek zamykałam oczy. Ale było cudnie! - mówi Monika Richardson


O część edukacyjną zadbały Służby Ratownictwa Specjalistycznego, które przeprowadziły pokaz pierwszej pomocy ofiarom wypadków samochodowych. Zaś strażacy zaprezentowali w spektakularny sposób pokaz gaszenia płonącego samochodu. „Offroad Gwiazd 2023 – Razem pokonamy przeszkody” to przede wszystkim pomoc, jednak nie zabrakło miejsca również na dobrą zabawę i nutkę adrenaliny.spo_spo642892174


spo_spo642892173Podczas rywalizacji offroad, uczestnicy musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy oraz w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, które imitowały tzw. alkogogle.


Możliwość realizacji motoryzacyjnych przygód na terenie kompleksowego obiektu, jakim jest Poligon4x4 dedykowanego jeździe offroad zarówno samochodami, motocyklami, quadami, jak również pojazdami UTV, otwiera nowe możliwości przed miłośnikami offroadu w Polsce. To szansa dla organizatorów jazd, szkoleń i wydarzeń offroadowych oraz eventów motoryzacyjnych na zapewnienie nowej jakości usług o wyższym standardzie, bezpieczeństwie i jak najmniej inwazyjnych dla przyrody.


Małgorzata Dębska


Innovation PR


źródło:infoWire.pl


Zobacz również: