Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

SPORT

Grzegorz Krychowiak będzie jeździł w Paryżu nową hybrydową Toyotą RAV4.

Dodano: 26.09.16 12:48


spo96895300

Piłkarz podkreśla, że w samochodach ceni technologię i estetyczny design. Według niego oba te kryteria spełnia nowa Toyota RAV4 Hybrid, którą otrzymał jako ambasador marki. Piłkarzowi podoba się połączenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy ze sportową linią nadwozia. Nowe auto spodobało się także narzeczonej sportowca, Célii Jaunat.

Grzegorz Krychowiak nawiązał współpracę z marką Toyota latem tego roku. Po przeprowadzce do Paryża, gdzie niedawno zadebiutował jako zawodnik klubu Paris Saint-Germain, otrzymał od firmy nową hybrydową Toyotę RAV4. Model ten wyposażony jest w dwa silniki elektryczne oraz jeden benzynowy o pojemności 2,5 litra. Samochód posiada 197 KM mocy, przy stosunkowo niskim zużyciu paliwa - średnio 5,1 l na 100 km.


– RAV4 jest przede wszystkim samochodem bezpiecznym, komfortowo się jeździ nim po mieście, jest to samochód pojemny, łatwo i przyjemnie się nim prowadzi – mówi Grzegorz Krychowiak agencji informacyjnej Newseria.


Jeden z czołowych zawodników polskiej reprezentacji twierdzi, że wybierając samochód, kieruje się przede wszystkim technologią, która zapewnia bezpieczną jazdę, oraz estetyczny wygląd. Toyota RAV4 Hybrid spełnia oba te kryteria. Nowością w czwartym modelu z serii RAV4 jest bowiem nie tylko napęd hybrydowy. Auto ma nieco zmienioną linię nadwozia – otrzymało m.in. LED-owe oświetlenie oraz nowe wzory felg aluminiowych.


– Jest to samochód, który przede wszystkim się podoba, jest ładny, estetyczny. Mimo że jest to SUV, ma taką linię sportową – mówi Grzegorz Krychowiak.


W samochodach hybrydowych piłkarz docenia przede wszystkim połączenie dynamiki i ekonomiki jazdy. Jego zdaniem napęd hybrydowy jest technologią przyszłości, nie tylko w przemyśle samochodowym.


– Uważam, że niedługo również samoloty czy inne środki transportu będą się poruszały w ten sposób. To jest przyszłość i niedługo wszyscy będą jej używać – mówi Grzegorz Krychowiak.


Sportowiec już porusza się po Paryżu nowym samochodem. Twierdzi, że auto przypadło do gustu także jego narzeczonej, 25-letniej francuskiej modelce Célii Jaunat.


– Célii spodobał się ten samochód przede wszystkim dlatego, że jest wygodny, przestronny i przyjemnie się nim porusza po mieście – mówi Grzegorz Krychowiak.


Cena Toyoty RAV4, w zależności od modelu, waha się między 134 a 170 tys. zł.


Źródło:newseria.pl


Zobacz również: