SPORT

Międzynarodowy Turniej Karate

Dodano: 27.12.16 13:40

spo9900699

18 grudnia 2016 r. w Chersoniu (Ukraina) odbył się Międzynarodowy Turniej Karate pod nazwą "Fighters Cup".

W zawodach uczestniczyło 327 zawodników i zawodniczek z 7 krajów: Hiszpanii, Turcji, Ukrainy, Niemiec, Rumunii, Mołdawii i Polski.

W tegorocznej edycji w zawodach Polskę reprezentowały zawodniczki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate: Julia Żak, Natalia Stachula i Anna Szczuka.

Cała trójka naszych zawodniczek zaprezentowała się dobrze, a dwie z nich, Julia Żak i Ania Szczuka, zajęły miejsca na podium.

Ania w ładnym stylu wygrała trzy walki i zdobyła złoty medal. Julka stoczyła dwa zwycięskie pojedynki i rywalizację ostatecznie zakończyła na 3 miejscu. Kierownikiem ekipy był sensei Dariusz Burda.