AKTUALNOŚCI

Spełnij Marzenie o Własnym Mieszkaniu .

Dodano: 26.10.2013

Spełnij  Marzenie o Własnym Mieszkaniu

Spółdzielnia zajmuje się budową domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w systemie tradycyjnym, stosując przy tym nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne sposoby ocieplania oraz ogrzewania mieszkań. Oferta nasza obejmuje także: lokale użytkowe, garaże, miejsca postojowe w garażach wielostanowiskowych. Szczególną uwagę Spółdzielnia przywiązuje do zagospodarowania terenów zielonych, placów zabaw oraz infrastruktury usługowej i handlowej na Osiedlu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Projektant” prowadzi obecnie inwestycje na terenie Rzeszowa w 3 lokalizacjach:

1. Osiedle Wzgórza Staroniwskie w rejonie ulic Krajobrazowej –- Widokowej - Plenerowej.2. Osiedle „Słoneczny Stok” w rejonie ulic Bł. Karoliny – Krośnieńskiej – Iwonickiej –Bieckiej - Odrzykońskiej.

3. Osiedle Podkarpacka-Matuszczaka w obrębie ulic Rymanowskiej i Bieszczadzkiej.Inwestycje S.M."PROJEKTANT"

Wzgórza Staroniwskie przy ul. WitosaSpółdzielnia rozpoczęła realizację 2-lokalowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynki niskie, tj. parter i piętro, są realizowane w rejonie budynku przy ul. Krajobrazowej 8. Znajdować się tam będzie 28 mieszkań 3- pokojowych o powierzchni do 75 m2 wraz z przynależnym garażem. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to kwiecień 2015. Spółdzielnia w sprzedaży posiada jeszcze 2 mieszkania na parterze w cenie 320 tys. zł.

Kolejna inwestycja realizowana na tym osiedlu to budynek usługowo-mieszkalny w rejonie budynku przy ul. Krajobrazowej 6. Na parterze znajdować się będą lokale użytkowe z przeznaczeniem na działalność sportową. Na I piętrze natomiast, mieszkania wraz z antresolami.


W ofercie posiadamy mieszkania :

• 2-pokojowe o pow. od 43 m2 + antresola ok. 10 m2.

• 2-pokojowe o pow. od 47 m2 + antresola ok. 21 m2.

• 2-pokojowe o pow. od 53 m2 + antresola ok. 23 m2.

• 3-pokojowe o pow. od 69 m2 + antresola ok. 24 m2.


Cena 1m2 pow. użytkowej mieszkania to ok. 4 tys. zł. Lokale użytkowe będą miały powierzchnię od 65 do 100 m2, cena 1m2 p. u. lokalu to ok. 4900 zł brutto ( w tym VAT 23%),w tej inwestycji spółdzielnia posiada w sprzedaży jeszcze tyko 3 lokale.

Również na tym osiedlu, tj. za istniejącym budynkiem przy ul. Widokowa 8, została rozpoczęta realizacja 2 budynków (o numerach inwestycyjnych 19 i 20). Będą to budynki 4-piętrowe z windami. Dodatkowo w budynku nr 20 istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to kwiecień 2015. Aktualnie w ofercie do sprzedaży pozostało 1 mieszkanie o pow. 74 m2 zlokalizowane na parterze, cena za m2 parteru to 3980zł.

Słoneczny StokDomy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie.

Domy zostały zrealizowane w ramach rozbudowy osiedla „Słoneczny Stok”. Dojazd przez nowo zrealizowaną ulicę Odrzykońską umożliwia dogodniejsze połączenie komunikacyjne z Osiedlem. Spółdzielnia zrealizowała 42 budynki w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Domy zostały wykonane w stanie surowym zamkniętym z elewacją, stolarką okienną, drzwiami wejściowymi, bramą garażową, drogą dojazdową, podjazdami do budynku, jak również doprowadzono wszystkie media do budynku. Do indywidualnego wykończenia przez nabywcę pozostaje wykonanie wewnętrznych instalacji, wylewek i tynków.

W ofercie sprzedaży: posiadamy 4 domy środkowe w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu to około 140 m2 w tym garaż ok. 18 m2. Domy są do nabycia w cenie 330 tys. zł za dom.

Sposoby finansowania :

Pierwsza wpłata wynosi 50 – 100 tys. zł. Pozostała kwota może być rozłożona na raty na okres 3-5 lat.

Istnieje możliwość oglądnięcia gotowego domu po indywidualnym umówieniu się. Jeśli chodzi o kolejne nowe inwestycje na osiedlu „Słoneczny Stok” to Spółdzielnia opracowała koncepcję rozbudowy tak zwanego zadania „11” zlokalizowanego przy ul. Odrzykońskiej. Zadanie to zostało podzielone na kilka etapów. Spółdzielnia uzyskała decyzje o warunkach zabudowy na realizację etapu „C” w oparciu o którą zostały zaprojektowane budynki. Etap ten przewiduje realizację 6 budynków, dwu klatkowych 6 kondygnacyjnych (parter i 5 pięter), z garażami wielostanowiskowymi, gdzie będzie możliwość zakupu mieszkań i miejsc postojowych. Budynki będą wyposażone w windy.

Rozpoczęcie realizacji tej inwestycji jest planowane na przełomie III/IV kwartału br.Projektowanych jest tam 6 budynków po około 32-36 mieszkań o powierzchni:

Budynek nr 1 do 4:

• 2 pokoje o pow. 37, 39, 43, 52 m2.

• 3 pokoje o pow. 57, 59, 57, 65, 67 m2.

Na parterze mieszkania z tarasami.

Budynek 5 i 6:

• 2 -pokojowe o pow. 40, 44, 47, 51 m2.

• 3 -pokojowe o pow. 59 ,62, 68 m2.

• 4 -pokojowe o pow. 73 m2.

Pod każdym budynkiem będą znajdować się miejsca postojowe w garażach wielostanowiskowych, ok. 25-28 miejsc.

Planowana cena 1 m2 p. u. mieszkania to ok. 4.050,00 zł., a cena miejsca postojowego to ok. 22 tys. zł.

Zainteresowanych zapraszamy do Spółdzielni: ul. Słoneczna 2, pok. 2

poniedziałek-czwartek od 9 -16, w piątek od 8 – 15.

Podkarpacka – Matuszczaka - ul. RymanowskaW związku z bardzo dużym zainteresowaniem nabywców, Spółdzielnia zakupiła nowe tereny pod budownictwo wielorodzinne na osiedlu Podkarpacka-Matuszczaka. Będą tam realizowane nowe inwestycje w kilku lokalizacjach. Docelowo Spółdzielnia planuje realizację 11-12 budynków.

Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem realizacji budynków o numerach inwestycyjnych 18 i 19. Będą to budynki dwu klatkowe, 3- piętrowe, z 36 mieszkaniami o powierzchni od 42 do 65 m2. Termin rozpoczęcia tej inwestycji to październik 2013r., cykl realizacji -18 miesięcy. Planowana cena 1 m2 p. u. to ok. 4.050,00 zł.

Informacje na temat mieszkań w tych dwóch budynkach można uzyskać w Spółdzielni przy ul. Słonecznej 2, pok. 2.

Spółdzielnia planuje realizację kolejnych budynków na tej inwestycji wiosną 2014r.

Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie Spółdzielni Rzeszów, ul. Słoneczna 2,pok. 2 lub na stronie internetowej:

www.projektant.rzeszow.pl