Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

ZDROWIE

Zacznij zdrowo nowy miesiąc!

Dodano: 30.11.17 13:46


zdr71431112

Czy wiesz, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy w zawale serca?

W ramach najnowszej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Ciśnienie na Życie, zapraszamy serdecznie w dniach 1-2 grudnia na Plac Farny, gdzie


w godzinach 9:00-17:00będzie można wziąć udział w szkoleniach z pierwszej pomocy w zawale serca. Podczas warsztatów prowadzonych przez ratowników medycznych dowiecie się, jakie objawy powinny Was zaniepokoić, jak skutecznie sobie pomóc albo udzielić komuś pierwszej pomocy w zawale. Pamiętajcie, każda minuta w zawale serca ma znaczenie!


Szkolenia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.


Podczas szkoleń będzie można wykonać również bezpłatne badania cholesterolu całkowitego, glikemii i ciśnienia tętniczego, echo serca, a także obliczyć BMI. Eksperci znanego dobrze z programu Dzień Dobry TVN MedBusa przez cały dzień będą przeprowadzać konsultacje kardiologiczne z badaniem EKG i oceniać ryzyko chorób układu krążenia.


A skoro w sercu Rzeszowa będziemy skupiać się na sercu, to nie może zabraknąć samego serca! W oczekiwaniu na warsztaty będziecie mieli okazję zobaczyć


model serca w 8-krotnym powiększeniu, poznać budowę i dokładnie zbadać wszystkiego jego elementy.Do zobaczenia na Placu Farnym!


Zobacz również: