Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCI

11 czerwca wielkie otwarcie pierwszej Kozlovnej w Rzeszowie!

Dodano: 05.06.21 13:16


akt27260736

Z radością otwieramy już czwartą Kozlovnę w Polsce, a pierwszą w stolicy Podkarpacia! Już 11 czerwca w Rzeszowie będzie można skosztować ulubionego piwa Czechów. To nie lada gratka, nie tylko dla miłośników czeskiego piwa i dobrego jedzenia, ale też dla wszystkich, którzy po prostu stęsknili się za spotkaniami z przyjaciółmi w oryginalnych wnętrzach

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe – tak mówią Czesi, którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę oryginalnych lokali, tworzonych pod szyldem Kozlovna. Teraz i mieszkańcy Rzeszowa, będą mogli poczuć się jak w Velkich Popovicach, skąd pochodzi marka Kozel i poznać ważny element tradycji naszych czeskich sąsiadów.


Na gastronomicznej mapie Rzeszowa, w samym sercu Starego Miasta pod adresem Rynek 9 powstała Kozlovna przywodząca na myśl czeską hospodę, gdzie w typowej dla czeskiej wioski scenerii, będzie można rozkoszować się ulubionym piwem Czechów.


Do dyspozycji Gości oddajemy aż dwa nowiutkie bary wraz z przestronnym ogródkiem oraz patio. W Kozlovnej będzie można poznać czeskie piwne rytuały oraz skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem oraz piwo Řezané, które stanowi zaskakujące połączenie jasnego i ciemnego lagera. O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy w lokalach Kozlovna odpowiadają za najwyższą jakość serwowanego piwa.


Nie można też zapomnieć o wyjątkowych daniach kuchni czeskiej i polskiej oraz pysznej pizzy, którą będziemy serwować naszym Gościom!akt_akt272607363


akt_akt272607362

Gdyby tego było mało, to mamy jeszcze kilka powodów, dla których warto odwiedzić Kozlovnę!


W dniu oficjalnego otwarcia na Gości będą czekały liczne atrakcje. Ceniony piwoznawca opowie Rzeszowianom o czeskiej kulturze piwnej, sensoryce oraz jak ważny jest idealny serwing piwa, a Marcin Ostrowski Ambasador marki Kozel w Polsce wraz z Tapsterem - prosto z Czech - Jakubem Šrubařem, zaprezentują tradycyjne czeskie sposoby serwowania. Poza tym przewidzieliśmy dla Gości konkursy i zabawy z nagrodami oraz samodzielne nalewanie piwa pod czujnym okiem Tapsterów. Gwoździem programu będzie tradycyjny chrzest kranu! W dniu otwarcia Goście lokalu będą mogli skorzystać z promocji - przy zakupie czeskiej deski otrzymają przekąskę w prezencie od lokalu. Już teraz zapraszamy na wyjątkowy wieczór, pełen wspólnej zabawy i czeskiego humoru! Do zobaczenia w Kozlovnej!


Zobacz również: