Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Już jutro konferencja „Technologia Biznes Inwestycje”

Dodano: 22.11.22 12:23


akt68556674

37 prelegentów ze świata nauki i biznesu, 19 różnorodnych tematycznie prelekcji, debat i paneli dyskusyjnych. Już 23 listopada odbędzie się konferencja „Technologia Biznes Inwestycje, której organizatorem jest Podkarpackie Centrum Innowacji. To unikatowe wydarzenie w skali Podkarpacia, które łączy współczesne wyzwania gospodarki z przełomowymi technologiami jutra.

Konferencja „Technologia Biznes Inwestycje” skierowana jest do naukowców, przedsiębiorców i inwestorów, głównie z Podkarpacia.


- Program Konferencji został skomponowany tak by wszyscy zaproszeni goście mogli jak najwięcej skorzystać z uczestnictwa i uzyskać aktualne informacje o nadchodzącej perspektywie finansowej w której pojawi się wiele nowych i atrakcyjnych programów. Dodatkowym aspektem jest na pewno możliwość bezpośrednich spotkań i nawiązania nowych relacji biznesowych – mówi Timea Sulenta – Pluta, Dyrektor Zarządzający ds. Komercjalizacji Badań PCI.


Wydarzenie poświęcone jest tematyce finansowania, budowania strategii na czas kryzysu, wdrażania innowacji oraz inwestowaniu w nowe technologie. Jednym z ekspertów konferencji będzie dr Kamil Gemra, który wygłosi prelekcję pt. „Ryzyko w finansowaniu spółek technologicznych”. Poruszy on istotne zagadnienia związane z planowaniem struktury finansowania oraz wskaże ryzyka towarzyszące tego typu projektowi.


Uczestnicy konferencji będą dyskutować na temat bieżących wyzwań w gospodarce, sposobów przeciwdziałania rosnącym cen energii, sytuacji przedsiębiorców na rynku pracy, roli technologii w usprawnieniu biznesu, budowaniu konkurencyjności w oparciu o innowacje na przykładzie czołowych polskich firm. Wydarzenie będzie także okazją do zapoznania się z projektami naukowymi wypracowanymi w ramach Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.


Patronat honorowy nad konferencją „Technologia Biznes Inwestycje” objęli: Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Business Centre Club, Bank Gospodarstwa Krajowego i Podkarpacki Fundusz Rozwoju.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wszystkie informacje oraz agenda wydarzenia znajdują się na stronie: https://tbi.pcinn.org/.


Martyna Borczyk


Specjalista ds. Komunikacji i PR


m.borczyk@pcinn.org


Zobacz również: