Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Jasionki!

Dodano: 14.06.21 15:40


akt92402974

Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatni weekend Jasionkę. 12 i 13 czerwca przy G2A Arenie Centrum Wystawienniczo - Kongresowym - za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.


Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która po ponad rocznej przerwie rozpoczęła swój cykl wizyt w kolejnych polskich miejscowościach. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Jasionce.


Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak


i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy. Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi - jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.


Wawel Truck można jeszcze złapać na trasie!


Przebieg wydarzeń towarzyszących trasie można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Facebooku i Instagramie.


Kamila Dębniak


akt_akt924029744

Zobacz również: